Piotr Mróz o ślubie z Agnieszką Wasilewską. Zdradził nam, kiedy się pobiorą i opowiedział, co ich czeka przed ceremonią: „Teraz skupiamy się na…”

Piotr Mróz o ślubie i przeprowadzce

Piotr Mróz o ślubie i przeprowadzce

Piotr Mróz o zaręczynach, ślubie i nowym mieszkaniu. Zdradził, dlaczego nie poprosił Agnieszki Wasilewskiej o rękę w Tańcu z gwiazdami, a także kiedy planują wziąć ślub. Szczera rozmowa z aktorem.

Piotr Mróz, który uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów, zdobył popularność głównie rolą Kuby Roguza w Gliniarzach. Aktor zagrał również w kilku innych produkcjach – między innymi w serialu Komisarz Alex, M jak miłość i Barwy szczęścia.

Przełomowym dla popularności Piotra krokiem był udział w 12. edycji programu Taniec z gwiazdami, w którym razem z Hanną Żudziewicz zdobył Kryształową Kulę. Podczas każdego z tańców aktor mógł liczyć na wsparcie swojej ukochanej – zjawiskowo pięknej modelki Agnieszki Wasilewskiej.

Zakochani niedawno zaręczyli się i już niebawem planują wziąć ślub. Agnieszka przyjęła oświadczyny ukochanego w sanktuarium w Licheniu, co dla głęboko wierzącego duetu ma szczególne znacznie.

Piotr Mróz o zaręczynach i ślubie z Agnieszką Wasilewską

Reporterka Jastrząb Post zapytała Piotra Mroza, dlaczego do zaręczyn nie doszło na planie Tańca z Gwiazdami?

Miejscem, w których doszło do tych zaręczyn, był Licheń i jest to dla nas miejsce wyjątkowe. A jeżeli chodzi o program, to ja tak nie chciałem. Rzeczywiście, taki pomysł się narodził, media to wertowały, ale jak rozłożyłem sobie to wszystko na czynniki pierwsze. Dla nas to tak intymne wydarzenie, że nie chciałem robić tego publicznie i nie chciałem też, żeby to zostało odebrane, że robię wszystko, żeby wygrać. Wydaje mi się, że dla Agi – mojej narzeczonej – nie byłaby to zbyt komfortowa sytuacja. Wybrałem idealne miejsce, idealny moment i wydaje mi się, że wszystko było tak, jak sobie zaplanowałem.

Co w takim razie ze ślubem, kiedy zamierzają powiedzieć sobie „tak”? Narzeczeni podjęli już w tej kwestii wstępną decyzję:

Nie mamy jeszcze finalnego terminu, ale wiemy, kiedy chcemy, aby się to wydarzyło. Na początku szykujemy mieszkanie, zamieszkamy w nim i będziemy myśleć o ślubie. Myślę, że to kwestia roku, maksymalnie dwóch. Teraz skupiamy się na szykowaniu mieszkania, a co dalej, to zobaczymy.

Piotr zdradził nam także, w jak dużym mieszkaniu zamieszkają ze swoją narzeczoną i w jakim stylu będzie urządzone?

Nasze mieszkanie będzie takie normalne. 70 metrów. Co do urządzania, zostawiam wolną rękę Adze. Czuję, że ona ma do tego większy dryg i większe predyspozycje. Wydaje mi się, że ma też lepsze poczucie stylu, więc zostawiam to jej.

Życzymy przyszłym małżonkom powodzenia.


Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zaręczyli się

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×