Piotr Mróz o udziale par jednopłciowych w „TzG”: „Jesteśmy krajem otwartym na nowe”. Uważa, że ten pomysł by się sprawdził w Polsce? [WIDEO]

Piotr Mróz

Piotr Mróz

Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami. W ostatnim wywiadzie zdradził, co sądzi o udziale w tanecznym show par jednopłciowych. Czy Polska jest na to gotowa?


Piotr Mróz i jego trenerka Hanna Żudziewicz w ostatniej edycji Dancing with the Stars okazali się bezkonkurencyjni. To do nich trafiła słynna Kryształowa Kula. Dzięki udziałowi w programie aktor zyskał popularność. Media zaczęły coraz bardziej się nim interesować, a przystojny 33-latek zaczął licznie udzielać wywiadów. W rozmowie z naszą reporterką poruszył bardzo kontrowersyjny temat. Zdradził, co sądzi o tym, żeby pokazywać w telewizji zmagania osób tej samej płci.

Piotr Mróz o parach jednopłciowych w Tańcu z Gwiazdami. Jest za czy przeciw?

Homoseksualizm to wciąż temat tabu, szczególnie jeśli chodzi o telewizję. Niechętnie mówi się o nim w przestrzeni publicznej, chociaż dotyka coraz więcej ludzi. W naszym kraju nie przyjęło się jeszcze, aby pary jednopłciowe brały udział w popularnych programach rozrywkowych, chociaż w innych regionach świata staje się to coraz powszechniejsze. W rozmowie z naszą reporterką zwycięzcy Tańca z Gwiazdami wyznali, co sądzą o tym, aby takie rozwiązania trafiały do Polski:

Hanna Żudziewicz o parach jednopłciowych w programie Taniec z Gwiazdami:

To jest pomysł, który w zagranicznych produkcjach jest. To już zdecyduje produkcja czy stacja, ale ten pomysł już w Anglii czy w Niemczech się pojawił.

Piotr Mróz również okazał się bardzo otwarty na taki zamysł:

Jeżeli na świecie się przyjął, to u nas też. Jesteśmy krajem tolerancyjnym, otwartym na nowe. Jeżeli byłoby na to zapotrzebowanie i byłoby to w dobrym smaku, to czemu nie. To nie jest nic złego. Nawet dzisiaj jak było otwarcie i tańczono piękne tango, to tam były fragmenty gdzie mężczyzna tańczył z mężczyzną. To nie wyglądało niesmacznie. Taka walka, ścieranie się. Więc jest przestrzeń w tańcu, żeby te pary mogły być jednopłciowe.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz z dziewczyną Agnieszką

Piotr Mróz z dziewczyną Agnieszką

Piotr Mróz

Piotr Mróz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×