Piotr Adamczyk o nagich scenach w „Sztuce kochania”: „Budzą największą kontrowersję i są sensacją, ale…”

Piotr Adamczyk o roli w Sztuce kochania

Piotr Adamczyk o roli w Sztuce kochania

Piotr Adamczyk o roli w Sztuce kochania

Film Sztuka kochania opowiada historię najsłynniejszej seksuolog czasów PRL. W postać Michaliny Wisłockiej wcieliła się znakomita Magdalena Boczarska. Na uroczystej premierze nie mogła powstrzymać się od poruszającego przemówienia.

Zobacz: Wzruszające przemówienie Magdaleny Boczarskiej na premierze filmu „Sztuka kochania”. Podziękowała… [WIDEO] 

Męża Michaliny Wisłockiej – Stanisława – gra Piotr Adamczyk. Aktor w rozmowie z Jastrząb Post przyznał, że wcielenie się w tę postać wymagała od niego naprawdę dużego zaangażowania.

To jest taka rola, która wymaga zaangażowania ze wszystkich stron. Tutaj każdy oddał tej produkcji swoje serce, pasję, talent, a twórcy bardzo umiejętnie to wykorzystali więc wydaje mi się, że w ten sposób należy robić dobre filmy współtworząc je ze wszystkimi. Oni słuchali naszych uwag, mieliśmy dużo prób (…) Wiem, że nagie sceny budzą największą kontrowersję i są sensacyjką i czymś, na co chodzimy do kina – na momenty w kinie się chodzi. To się wydaje największą przyjemnością dla aktora i nie będę się krygował. Los mnie rozpieszcza pod tym względem często. Tutaj żyję w pewnym trójkącie z pięknymi kobietami: Magdą Boczarską i Justyną Wasilewską, ale największym wyzwaniem było przeprowadzenie tego psychologicznie; tej trudnej relacji, kiedy trzy osoby ze sobą żyją i nagle pojawiają się dzieci (…) ten film jest niezwykle aktualny i potrzebny; bierzemy udział w narodowej dyskusji 

Piotr przyznał, że wciąż jednak jest postrzegany przez rolę Jana Pawła II w kultowym filmie o życiu Karola Wojtyły – papieża Polaka.

Los mnie trochę rozpieszcza, bo daje mi kolejne możliwości odpowiedzi. Wszyscy mnie pytają, czy wreszcie się odcinam – nie, ja się nie odcinam. Cieszę się, że zagrałem różne role w moim życiu 

Pójdziecie na film Sztuka kochania?

Zobacz: Maria Sadowska o „Sztuce kochania”: „Jestem żywym przykładem na to, że Michalina działa”

Piotr Adamczyk - Sztuka kochania

Piotr Adamczyk o roli w Sztuce kochania


Piotr Adamczyk - Sztuka kochania

Piotr Adamczyk - Sztuka kochania

Piotr Adamczyk - premiera filmu Jestem mordercą

Piotr Adamczyk - premiera filmu Jestem mordercą

Piotr Adamczyk - Pytanie na śniadanie

Piotr Adamczyk - Pytanie na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×