Szukaj

Antek Królikowski o nowym filmie Patryka Vegi. Wspomina pracę na początku pandemii: „Było trudno” [WIDEO]

Film Pętla trafi do kin już 4 września. Jedną z głównych ról zagrał w nim Antoni Królikowski. Jak wspomina pracę na planie?

Antoni Królikowski na brak zawodowych propozycji nie może narzekać. Aktor od wielu lat regularnie pojawia się na ekranie. Gra nie tylko w serialach, ale przede wszystkim w największych kinowych hitach. Na swoim koncie ma występy w kilku ostatnich filmach Patryka Vegi. Mogliśmy go zobaczyć w Polityce, na którą do kin wybrały się prawdziwe tłumy. Świetne recenzje od widzów zebrał również za swoją rolę w Bad Boyu. 4 września do kin wejdzie Pętla z jego udziałem.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze filmu Pętla. Kogo tam nie było!

Antoni Królikowski o filmie Pętla

Antek Królikowski po raz kolejny wcieli się w główną postać. Tym razem Patryk Vega widział go w swoim najnowszym filmie jako policjanta Daniela. Poprzez nagły zbieg okoliczności losy jego filmowego bohatera przybierają bardzo nieoczekiwany obrót. Film jest pełen zwrotów akcji i do ostatniej sceny trzyma w napięciu.

Pętla była kręcona na początku pandemii. Warunki pracy były szczególne, a całą ekipę obowiązywał reżim sanitarny. Antek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział, jak wyglądała praca na planie nowego dzieła Patryka Vegi.

Film Pętla cały był trudny, bo też powstawał w specyficznym momencie, ale udało się go nakręcić bardzo sprawnie i szybko.

Antek ma nadzieje, że dzięki Pętli ludzi powrócą do kin:

Liczę na to, że ludzie wrócą do kin razem z filmem Pętla. Już od 4 września zapraszam na nowy film Patryka Vegi.

Lubicie filmy Patryka Vegi?


Antoni Królikowski - premiera

Antoni Królikowski - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Antek Królikowski - premiera

Antek Królikowski - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska - premiera

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×