Paulla wystawiła willę na sprzedaż. Ogłoszenie krąży w sieci. Za swoje luksusy chce grubo ponad milion złotych

Paulla

Paulla

Paulla po wielu latach mieszkania pod Warszawą zdecydowała się na przeprowadzkę. Gwiazda wystawiła na sprzedaż swój dom. Cena zwala z nóg.

Paulla ze sceną związana jest od ponad 20 lat. Wytrawni fani doskonale pamiętają jej popisy w Szansie na sukces czy Jestem jaki jestem. Swoim głosem oczarowała wielu słuchaczy. Największą popularność przyniósł jej wydany w 2008 roku singiel Od dziś. Utwór wciąż cieszy się ogromną popularnością na YouTubie i generuje imponujące statystyki wyświetleń.

Paulla sprzedaje dom. Gdzie i za ile?

Żeby zacząć karierę w show-biznesie, Paulla przeprowadziła się z rodzinnego Pleszewa w Wielkopolsce do stolicy. W Warszawie mieszkała przez większość swojego życia zawodowego. Z czasem zdecydowała się na wyprowadzkę do pobliskiego Józefowa. Tam spędziła kolejne osiem lat.

Obecnie Ignasiak mieszka w Elblągu, tam gdzie jej partner. Gwiazda zdecydowała się na niemałą rewolucję w życiu, o której opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

W Warszawie było trochę łatwiej ze względu na pracę. Elbląg leży blisko Trójmiasta, więc kawałek drogi mamy. Jak się często jeździ, jest to męczące. Warszawa z kolei jest dla mnie za dużo. Za tłoczna, za hałaśliwa. Ja jakiś czas temu kupiłam dom pod Warszawą w Józefowie i tam się przeniosłam. Tam mi się fajnie żyło przez 8 lat z moim synem. Byliśmy sami we dwójkę. Ale tak się zdarzyło, że poznałam mojego partnera, Rafała, a ponieważ on ma tam firmę i tam prowadzi swoje biznesy, a ja mam taki a nie inny zawód, że tak naprawdę mogę pracować z każdego miejsca w Polsce, to dlatego Elbląg.

Dom Paulli w Józefowie został wystawiony na sprzedaż. Ile kosztuje i co oferuje artystka w swojej ofercie?

Dom jest wystawiony na sprzedaż. Zachęcam, jakby ktoś chciał kupić. Jest piękna działka, bardzo duża, w lesie, 2,5 tysiąca metrów. Domek jest ładny, mały, ładnie urządzony. Wzięłam z niego tylko swoje osobiste rzeczy. Cena tego domu to 1 milion 400 tysięcy złotych. Do lekkiej negocjacji.

Cała rozmowa poniżej.


05-02-2015 WarszawaGrube Ryby 2015foto: Daniel Wysocki/ONS

05-02-2015 Warszawa Grube Ryby 2015 foto: Daniel Wysocki/ONS

Paulla-2
Paulla w bikini na Dominikanie

Paulla w bikini na Dominikanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×