Paulla ma zastrzeżenia do występu Edyty Górniak: „Nie podobało mi się”. Co zrobiłaby inaczej?

Paulla skrytykowała występ Edyty Górniak

Paulla skrytykowała występ Edyty Górniak

Paulla skrytykowała występ Edyty Górniak w Opolu na koncercie dla Krzysztofa Krawczyka. Co jej się nie podobało? Co zrobiłaby inaczej?

31 maja najwięksi artyści polskiej estrady uczcili pamięć Krzysztofa Krawczyka na koncercie TVP, który odbył się w opolskim amfiteatrze. Jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd była Edyta Górniak, która dla widzów zaśpiewała przebój Trudno tak. W oryginalne legendarny artysta wykonywał go razem z Edytą Bartosiewicz.

Paulla skrytykowała występ Edyty Górniak

Występ Edyty był pełen emocji. Gwiazda bardzo osobiście podeszła do powierzonego jej zadania. Pełne emocji wykonanie nie wszystkim przypadło do gustu. Jedną z osób, których tym razem diwa nie powaliła na kolana jest Paulla, o czym powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Piosenkarka również miała okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu Telewizji Publicznej.

Tym razem mi się nie podobała. Ja zawsze mówię to, co myślę. Trudno jej odmówić talentu, pięknie wyglądała i ma piękny głos, natomiast akurat ta interpretacja nie przypadła mi do gustu. Każdy artysta ma prawo do własnej interpretacji piosenki. Jednemu się podoba, drugiemu nie.

Co ona zrobiłabym inaczej?

Jak dla mnie to to wykonanie było trochę przekombinowane. To jest bardzo piękna, bardzo prosta piosenka. Ja akurat mam taki styl śpiewania, że staram się śpiewać bardziej prosto. Tak chciałam zaśpiewać piosenkę pana Krzysztofa. Chciałam, żeby to było nieprzekombinowane. Chciałam, żeby to było moje, ale żeby nie odbiegało od wykonania pana Krzysztofa. Chodzi o to, żeby nie zmieniać melodii, bo jednak publiczność, która przychodzi na takie masowe imprezy, czy festiwale, to chyba jednak ludzie lubią, jak piosenka jest taką piosenką, którą została stworzona.

Czy Paulla miała możliwość porozmawiania z Edytą za kulisami koncertu?

My się nie znamy. Tylko na zasadzie „dzień dobry”.

Poniżej rozmowa z Ignasiak:

Występ Edyty Górniak z Trudno tak możecie obejrzeć poniżej:


Edyta Górniak - koncert dla Krawczyka

Edyta Górniak - koncert dla Krawczyka

Paulla - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017

Paulla - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017

Paulla-2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×