Paulla u fryzjera poznała się z Sylwią Grzeszczak. Szybko wyrobiła sobie o niej zdanie. „Zawsze oceniam ludzi po tym, jak podają rękę”

Paulla i Sylwia Grzeszczak

Paulla i Sylwia Grzeszczak

Paulla miała ostatnio okazję spotkać się i porozmawiać z Sylwią Grzeszczak. Przed naszą kamerą opowiedziała o tym, jak postrzega koleżankę po fachu. 

Sylwia Grzeszczak pnie się po kolejnych szczeblach muzycznej kariery. Gwiazda na początku próbowała swoich sił w popularnych talent shows, jednak dopiero gdy wzięła sprawy w swoje ręce, zaczęła odnosić zawodowe sukcesy. Wydała już kilka płyt, a każda z jej kolejnych piosenek staje się wielkim hitem. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży i nie może narzekać na brak pracy. Sylwia cały czas jest zapraszana do udziału w kolejnych ważnych muzycznych wydarzeniach.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że to właśnie Sylwia ma zastąpić Michała Szpaka w fotelu trenera w programie The Voice of Poland. Dzięki temu jeszcze lepiej da się poznać swoim fanom. Od strony prywatnej wokalistkę miała okazję poznać Paulla.

Paulla o spotkaniu z Sylwią Grzeszczak

Paulla od wielu lat obecna jest na scenie. Na swoim koncie ma dwa studyjne albumy, kilkanaście singli i niezliczoną ilość koncertów, a także występów na największych festiwalach. Na swojej drodze zdążyła spotkać już niemal cały rodzimy show-biznes, ale dopiero niedawno poznała Sylwię Grzeszczak.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wspomina tę chwilę:

Fajnie sobie porozmawiałam z Sylwią Grzeszczak, z którą się znałyśmy tylko cześć, cześć, a teraz miałyśmy okazję się poznać i chwilkę porozmawiać. Zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Ja zawsze oceniam ludzi jak podają rękę i często ludzie, którzy mają taki serdeczny uścisk dłoni, uważam, że są takimi szczerymi ludźmi. Ona się tak ze mną przywitała. Zapoznał nas nasz wspólny znajomy, stylista fryzur. Bardzo się cieszę, że ją poznałam, bardzo jej kibicuję, uważam, że jest szalenie utalentowana.

Paulla wyznała, że zazdrości Sylwii jednej rzeczy:

Ona ma olbrzymi talent, do tego jeszcze świetnie gra na fortepianie, czego jej mega zazdroszczę.

Jesteście fanami Sylwii?


Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwia Grzeszczak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Sylwester w Polsacie 2020 - Sylwia Grzeszczak

Sylwester w Polsacie 2020 - Sylwia Grzeszczak

Paulla-2

Komentarze

 • Ktoś pisze:

  Zdarzyło mi się być na koncertach Sylwia Grzeszczak.Wstęp był wolny.Pinkażdym z nich był pojedynczy bis dla publiczności.Występy bardzo udane.

 • Gość pisze:

  Byłam dwukrotnie na plenerowych koncertach Sylwia Grzeszczak.Za każdym razem budowała 1 raz.Myślę,że ona świetnie zna swoją wartość.Taleny bez wątpienia ma

 • Gość pisze:

  Byłam dwukrotnie na koncercie Sylwia Grzeszczak,plenerowym.Za każdym razem budowała 1 raz.Z pewnościá nie brakuje jej talentu.

 • Gość pisze:

  Sylwia to niesamowicie skromna i utalentowana piosenkarka. Słyszałam od paru osób, że bardzo szanuje Swoich fanów i zawsze na koncertach bisuje po kilka razy co w przypadku wielu innych znanych i mniej znanych twarzy z tego biznesu jest nie do pomyslenia.

 • Wymagajaca pisze:

  Ja tam nie widze talentu ani u jednej ani u drugiej ludzi poznaje po oczach chwila rozmowy i wiem, nigdy po uscisku

 • Słoneczna blondi pisze:

  Nie zgadzam się z tobą pani Paula bo są inni ludzie z show biznesu i są owiele lepsi od niej

 • Słoneczna blondi pisze:

  Nie zgadzam się z tobą Pani Paulo i z jakiej paki Sylwia Grzeszczak ma tam być jak są lepsi od innych ludzi z show biznesu

 • Gość pisze:

  Fajna kobieta z przepiękną barwa głosu. Mam nadzieję, że wreszcie zostanie doceniona na polskiej scenie muzycznej. Życzę Pani Pauli sukcesu.

 • Gośćmegi pisze:

  Sylwia Grzeszczak Super!!!!!!!

 • Anna pisze:

  Ocenianie ludzi po uścisku dłoni może być krzywdzące. Murarz ma wypracowane dłonie A przy tym może być serdecznym człowiekiem. Pani Paulo nie tak dawno zakola się Pani że dzieci dokuczaja Pani synowi. Może ma irytujący uścisk dłoni. Czy warto w mediach ujawniac swoje przemyślenia na temat innych osób ? Czy to pomysł aby znowu zaistnieć. Edyta Górniak jest ikoną polskiej piosenki ale nawet dla niej była Pani uszczypliwa. To nie jest uczciwe bo daleko Pani do niej.

 • ewa pisze:

  Piosenkarka!!!!!

 • Ewa pisze:

  Cześć Edzia, co u Ciebie?:D

 • Gość pisze:

  Kim jest pani Paula?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×