Szukaj

Paulla była przyjaciółką Szelągowskiej. Wspomina szczególny moment z jej związku ze Sztabą: „Nie wiem, czy jeszcze pamięta”

Paulla, Dorota Szelągowska

Paulla, Dorota Szelągowska

Paulla na początku kariery pracowała z Dorotą Szelągowską. Obecna gwiazda TVN była jej menadżerką. Przez chwilę łączyła je bliska przyjaźń. Wokalistka w rozmowie z Jastrząb Post wspomina jedną z historii z czasów, gdy architektka była w związku z Adamem Sztabą.

Dorota Szelągowska obecnie jest jedną z czołowych gwiazd polskiej telewizji. Jej programy realizowane dla TVN-u przyciągają przed telewizory miliony gapiów. Publiczność wręcz uwielbia oglądać jej wnętrzarskie popisy. Gwiazda niedrogim kosztem odmienia mieszkania Polaków, a przy tym jest nieskończonym źródłem inspiracji dla widzów. Zanim jednak została architektem, pracowała w show-biznesie jako prowadząca program TVP Rower Błażeja, a potem przez chwilę spełniała się w roli menadżerki gwiazd.

Jedną z byłych podopiecznych Doroty była Paulla. Szelągowska zajmowała się jej karierą, gdy piosenkarka odnosiła sukces za sukcesem. To właśnie wtedy dała się poznać szerokiej publiczności, biorąc udział w programie Jestem, jaki jestem, w którym Michał Wiśniewski łowił talenty. Przy okazji współpracy między gwiazdami narodziła się przyjaźń.

Paulla jest wspaniała! Byłam jej menadżerką kiedyś. Przez miesiąc. Po programie „Jestem jaki jestem” wyrwałam ją z rąk Katarzyny Kanclerz – wyznała Dorota w 2019 roku w programie Kuby Wojewódzkiego.

Paulla o przyjaźni z Dorotą Szelągowską

Paulla po latach wspomina z sentymentem jedną z historii, która miała miejsce w czasach, gdy partnerem Doroty był Adam Sztaba. O wszystkim opowiedziała Jastrząb Post.

Znamy się z Dorotą. Był taki nawet moment, ja nie wiem czy ona pamięta, że jeszcze jak byli parą z Adamem Sztabą, to któregoś razu zostałam z Antkiem, z synem Doroty. Ale to było dawno, więc ja nie wiem, czy Dorota to pamięta. Jeszcze nawet mojego Adasia nie było na świecie.

Gwiazda hitu Od dziś nie pamięta, kiedy dokładnie i w jakich okolicznościach poznała Dorotę:

To był taki moment, że ja nawet nie pamiętam jak żeśmy się poznały. To był moment kiedy ja byłam w Warszawie, a potem wyjechałam na Śląsk. Ale to naprawdę było bardzo, bardzo dawno. Ja nie chcę skłamać nawet ile ja miałam wtedy lat i kiedy to było.

Jak teraz wyglądają ich relacje?

 Ja bardzo ją lubię i w ogóle do dzisiaj oglądam wszystkie jej metamorfozy i zawsze ją uważałam, za taką naturalną, ciepłą, fajną osobę. Myśmy się dawno nie widziały.

Cała rozmowa poniżej.


Paulla Paulla w bikini na Dominikanie

Paulla w bikini na Dominikanie

Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×