Szukaj

Paulla o karierze Viki Gabor i Roxie. Sprzedała im „myk” młodej Natalii Kukulskiej: „To było świetne”

Paulla o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

Paulla o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

Paulla oceniła kariery Viki Gabor i Roksany Węgiel. Jakie ma uwagi do debiutu gwiazd w tak młodym wieku? Ma dla nich cenną radę, która w przeszłości uratowała karierę Natalii Kukulskiej.

Paulla ma za sobą mocny debiut sceniczny. Swoją przygodę z estradą zaczęła od występów w programach typu talent-shows. Z pewnością każdy jej fan pamięta popisy, jakie dawała w trakcie programu Michała Wiśniewskiego Jestem, jaki jestem. Choć nie wygrała muzycznego widowiska, to kilka lat później odniosła spektakularny sukces.

W 2008 roku ukazał się album wokalistki Nigdy nie mów zawsze. Krążek z przebojem Od dziś wywindował ją na szczyty list przebojów. Krążek nabyło ponad 35 tysięcy Polaków, co przełożyło się na platynową płytę.

Paulla o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Co im radzi?

Kto jak kto, ale Paulla doskonale wie, ile pracy kosztuje zdobycie uznania publiczności. Jako doświadczona piosenkarka ma wiele rad dla wschodzących gwiazd, w tym dla nastoletnich artystek – Viki Gabor i Roksany Węgiel. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że debiut w tak młodym wieku może wiązać się z wieloma nieprzyjemnościami, które mogą mieć swoje konsekwencje w przyszłości:

To są nieletnie wokalistki. Tutaj decydujące zdanie na temat tego, czy powinny robić karierę, gdzie śpiewać, co śpiewać, powinni mieć rodzice. Bo to oni są odpowiedzialni za dzieci. Jeżeli rodzice tak zdecydowali, to nam pozostaje tylko to zaakceptować. Ja uważam, że świat show-biznesu jest bardzo trudny. Jest bardzo dużo zawiści, zazdrości, plotkowania. Nie można oczywiście wrzucać wszystkich do jednego worka, ale jest to specyficzny, trudny świat. Często bardzo okrutny, nie tylko dla młodych ludzi.

Paulla zaznacza, że trzyma kciuki za Roxie i Viki. Ma nadzieję, że są odporne na krytykę, o jaką w internecie nietrudno:

Nie wiem, czy taka młoda osoba potrafi być na to wszystko odpornym. Można być dorosłym w wieku 20 lat, a można być dzieckiem w wieku 50 lat. To wszystko zależy od nas, od charakteru. Życzę im wszystkiego, co najlepsze. Trzymam kciuki. Są młode, ładne, utalentowane. Jeżeli mają ochotę, jeżeli to wszystko będzie poukładane i się nie zachłysną tym wszystkim to jak najbardziej, dlaczego nie.

Zdaniem Paulli bardzo mądrym posunięciem było to, co wiele lat temu zrobiła Natalia Kukulska. Być może z jej podpowiedzi kiedyś skorzystają zwyciężczynie Eurowizji Junior.

Świetnym przykładem sprzed kilkunastu lat jest Natalia Kukulska, która zaczynała jako dziecko, ale miała bardzo doświadczonego tatę w branży i wtedy był taki moment, że się totalnie wycofała. Kiedyś Jarosław Kukulski powiedział w wywiadzie, że Natalia się wycofała, bo była za stara dla dzieci, dla których śpiewała, a zbyt młoda i niewiarygodna dla dorosłej publiczności. To było świetne. Potem wróciła jako dojrzała artystka i to był świetny ruch.

Cała rozmowa poniżej.


Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Anna Jantar i Natalia Kukulska

Anna Jantar i Natalia KukulskaFot. Marek Karewicz / East News Anna Jantar z corka Natalia Kukulska, 1976.

Paulla - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017. Zdjęcia, stylizacja, fotki 2017

Paulla - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017. Zdjęcia, stylizacja, fotki 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×