Szukaj

Paulla chce się wybić na śmierci Krawczyka swoim hołdem? Gwiazda odpowiedziała na niezręczne pytanie

Paulla, Krzysztof Krawczyk

Paulla, Krzysztof Krawczyk

Paulla po śmierci Krzysztofa Krawczyka postanowiła wziąć na warsztat jeden z jego przebojów. Czy swoim hołdem dla zmarłego artysty, chce przypomnieć o sobie publiczności? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Paulla na scenie obecna jest od 20 lat. Zaczynała od występów w programach typu talent show. Śpiewała w Szansie na sukces i w Jestem, jaki jestem – reality, w którym Michał Wiśniewski łowił młode talenty. Szczyt popularności piosenkarki przypada na 2008 rok, gdy do sklepów trafił jej krążek Nigdy nie mówi zawsze. To z niego pochodzi jej największy przebój Od dziś.

Paulla nagrywa piosenkę w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka

Od tamtego czasu Paulla przeszła sporą metamorfozę i wydała kilka singli. Ostatnio głośno o niej było w 2017 roku, gdy walczyła o wyjazd na Eurowizję w Kijowie. Teraz znów wraca na scenę z nowym materiałem. Właśnie pracuje nad coverem przeboju Krzysztofa Krawczyka, który ma być swego rodzaju hołdem dla zmarłego artysty.

Gwiazda na warsztat wzięła przebój To, co dał nam świat skomponowany przez Lecha Konopińskiego i Jarosława Kukulskiego. Skąd taki pomysł?

Z racji mojego zawodu nie żyję plotkami. Myślę, że ludzie, którzy mnie obserwują, są daleko od oceniania ludzi. Nie jestem skandalistką, nie jestem aferzystką. To wyszło tak bardzo naturalnie. Jeżeli chodzi o twórczość pana Krzysztofa, to znam od najmłodszych lat. Moja mama, co też nie jest tajemnicą, była wielką fanką pana Krzysztofa.

Dlaczego zdecydowała się włączyć piosenkę Krzysztofa do swojego repertuaru?

Poprosili mnie fani na fb i zaproponowali coś takiego, to pomyślałam dlaczego nie. Jeżeli chodzi o teledysk to dużo powiedziane. Teledysk to ja kręciłam ostatnio do swojego singla, który nagrałam we współpracy z Adamem Konkolem. To po prostu takie wideo. Dlatego, że youtube rządzi się swoimi prawami i jakieś wideo musi być do piosenki.

Czy Paulla, która ostatnio nieco usunęła się w cień show-biznesu, swoim hołdem chce zwrócić na siebie uwagę mediów? Gwiazda stanowczo ucina takie spekulacje:

Czy wybić się? Gdybym była debiutantem i chciała zaistnieć w branży muzycznej, to mógłby ktoś tak powiedzieć. Ale w ogóle w takim momencie, to byłoby nieelegancko tak mówić i myśleć.

Cała rozmowa poniżej.

To, co dał nam świat w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka:

Paulla i jej największy przebój – Od dziś:


Paulla-2 Paulla - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017

Paulla - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017

Paulla wychodzi z Pytania na śniadanie - Paparazzi

Paulla wychodzi z Pytania na śniadanie - Paparazzi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×