Szukaj

Paulina Sykut wspomina ostatnie spotkanie z Korą. Razem pracowały przez pięć lat [WIDEO]

Paulina Sykut o ostatnim spotkaniu z Korą

28 lipca w swoim domu na Roztoczu zmarła Kora – jedna z najbardziej znanych i wyrazistych polskich artystek. Autorka przeboju Krakowski spleen przegrała walkę ze złośliwym nowotworem, z którym walczyła przez pięć lat.

Dziś mija dokładnie trzy miesiące od śmierci wokalistki Maanamu. Tysiące fanów wciąż nie mogą pogodzić się ze smutnym faktem, że Kory nie ma już wśród nas. Jedną z takich osób jest Paulina Sykut, która przez pięć lat miała okazję współpracować z Olgą Jackowską na planie programu Must Be The Music.

Prezenterka Polsatu przyznała, że chciałaby porozmawiać z Korą, z którą po raz ostatni widziała się na planie muzycznego show:

Chciałabym pogadać z Korą. Bo od czasu, gdy przestaliśmy kręcić program “Must Be The Music” to długo się nie widziałyśmy. Również chciałabym porozmawiać z Anią Przybylską – wyznała gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Chociaż pamięć o Korze wciąż pozostaje żywa, to myśl o tym, że nie zobaczymy jej już na scenie wydaje się nieprawdopodobna.

Poniżej cała rozmowa z Pauliną:

Genialny duet Kory i Adele trafił do internetu po śmierci polskiej gwiazdy! Tego HITU trzeba posłuchać! [WIDEO]

Kora nazwała go hieną, a on zemścił się po jej śmierci. Sprzedał do mediów osobistą tragedię gwiazdy: „Była w bardzo trudnej sytuacji”

Ostatnia prośba Kory do męża chwyta za serce. Kamil Sipowicz ujawnił skrywany sekret artystki

Wzruszający widok. Tabloid pokazał, jak wygląda grób Kory miesiąc po pogrzebie


Który przebój w wykonaniu Kory lubisz najbardziej?

×