Szukaj

Paulina Sykut krytycznie o Halloween: „Nie zabronię swojemu dziecku bawić się, ale…”. Co ją najbardziej niepokoi? [WIDEO]

Paulina Sykut o Halloween

Paulina Sykut o Halloween

Paulina Sykut nie świętuje Halloween

Dla Pauliny Sykut 1 listopada to czas zadumy i wspominania osób, których nie ma już wśród nas. Jednak w dobie wszechobecnych dekoracji halloweenowych – dyń, duszków czy straszydeł – łatwo jest się zatracić i zapomnieć o polskich Dziadach i Zaduszkach.

Jaki stosunek do amerykańskiego święta, które w Polsce obecne jest od lat 90., ma Paulina Sykut?

Halloween obchodzi się przed świętem zmarłych, ale to nie jest nasze święto, więc przyglądam mu się z boku. Ja myślę, że jak patrzę na to i obserwuję z dystansem, to jedynie frajda jest to dla dzieci, kiedy mogą się przebrać i stukać do mieszkania i do domów, prosząc o cukierki. Ale ja nie jestem zwolenniczką tego święta. Dla mnie to nasze święto Wszystkich Świętych i jednak ono dla mnie powinno się kojarzyć ze spokojem i zadumą, tym bardziej, że każdy z nas pożegnał kogoś w swoim życiu.

Prezenterka Polsatu zdradziła również, co myśli o przebraniach i zabawach, które dotyczą dzieci. Czy jej córeczka Róża będzie mogła w nich uczestniczyć?

My nasze święto zawsze będziemy obchodzić po naszemu. A Halloween bardziej jest postrzegane jako zabawa. Nie zabronię swojemu dziecku bawić się, ale na pewno przygotuję je tak do życia, by wiedziało i rozróżniało, co jest czym.

Całą rozmowę z Pauliną publikujemy poniżej:

Paulina Sykut zmieszała Eurowizję z błotem! To pierwszy raz, gdy wyraziła tak ostrą opinię [WIDEO]

Tak wyglądały luksusowe urodziny Roberta Lewandowskiego! Agnieszka Hyży i Paulina Sykut opowiedziały o hucznej imprezie przed naszą kamerą [WIDEO]

Paulina Sykut z mężem i córką na obiedzie. Mała Róża jest tak samo stylowa jak jej sławna mama


Paulina Sykut z mężem i córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×