Paulina Sykut miała groźny wypadek. Janachowska: „Od momentu jak wstała, naprawdę cierpi”. Za kulisami „TzG” rozegrał się dramat

Paulina Sykut i Izabela Janachowska

Paulina Sykut i Izabela Janachowska

Izabela Janachowska przed naszą kamerą opowiedziała, co wydarzyło się na planie Tańca z gwiazdami. Za kulisami doszło do groźnie wyglądającego upadku Pauliny Sykut. Co się stało?

Izabela Janachowska karierę w show-biznesie rozpoczęła od udziału w Tańcu z gwiazdami. Pojawiła się w sześciu kolejnych edycjach programu, a pod jej okiem zatańczyli między innymi Radosław Majdan i Rafał Brzozowski. Ze względu na kontuzję kolana zakończyła swoją przygodę z tańcem i zajęła się własnym biznesem.

Obecnie jest właścicielką sporego ślubnego imperium, które zbudowała na niewielkim blogu z poradami. Chociaż na kilka lat zrobiła sobie przerwę od programu, to jesienią wróciła na antenę. Tym razem sprawdza się w nowej roli.

Izabela dołączyła do prowadzących show. Udało jej się stworzyć świetne trio razem z Pauliną Sykut i Krzysztofem Ibiszem. To zestawienie bardzo przypadło widzom do gustu.

Izabela Janachowska o upadku Pauliny Sykut

Nowa edycja Tańca z gwiazdami wzbudza mnóstwo emocji. Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, pojawia się na widowni wszystkich odcinków, a w miniony poniedziałek, razem z pozostałymi osobami obecnymi w studiu, była świadkiem upadku Pauliny Sykut. Wszystko działo się za kulisami w przerwie programu.

Zdarzenie wyglądało dosyć groźnie. Izabela Janachowska przed naszą kamerą wytłumaczyła, jak do tego doszło:

Zupełny przypadek. Zahaczyła się butem z Iwonką Pavlović i nieszczęśliwie upadła. Widzę, że cierpi. Od momentu jak wstała to naprawdę cierpi. Ale mam nadzieję, że to jest jakaś chwilowa rzecz, że da się te straty naprawić jak najszybciej.

Upadek był o tyle niebezpieczny, że ostatnio Paulina miała sporo problemów z kręgosłupem:

W ostatnim czasie Paulina miała trochę problemów z kręgosłupem, więc ten upadek był dla niej dość trudny. Ale myślę, że szybko stanie na nogi. Znając jej charakter da radę.

Trzymamy kciuki za zdrowie Pauliny.


Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

fot. AKPA

scena z: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska, fot. Baranowski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×