I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

Zdjęcie (1) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[1/9] Paulina Krupińska - pokaz Łukasza Jemioła

Zdjęcie (2) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[2/9] Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Zdjęcie (3) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[3/9] Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Zdjęcie (4) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[4/9] Małgorzata Socha - pokaz Łukasza Jemioła

Zdjęcie (5) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[5/9] Małgorzata Socha - Bal Fundacji TVN 2022

Zdjęcie (6) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[6/9] Małgorzata Socha muzą Łukasza Jemioła - Fashion Night 2019

Zdjęcie (7) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[7/9] Łukasz Jemioł i Małgorzata Socha w Wenecji

Zdjęcie (8) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[8/9] Małgorzata Socha, Łukasz Jemioł - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (9) I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

[9/9] Małgorzata Socha, Łukasz Jemioł - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

×