Jakie komendy Paulina Krupińska dostaje od wydawcy „DDTVN”, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli? To nie są miłe komunikaty

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska ujawnia kulisy pracy w Dzień Dobry TVN. Mówi wprost o reakcji producentów na zachowania i komentarze prowadzących śniadaniówkę, które nie są zgodne ze scenariuszem. Co wówczas słyszą w słuchawkach?

Praca w programach na żywo nie należy do najłatwiejszych. Przekoliśmy się o tym wielokrotnie, oglądając programy śniadaniowe. Nie raz i nie dwa doszło do wpadek, które niosły się szerokim echem w mediach. Magda Mołek uśmierciła Nergala, a Anna Popek przywróciła do życia Magika z Paktofoniki. Zdarza się też, że gwiazdy niekoniecznie trzymają się scenariusza przygotowanego przez wydawców.

Ola Kwaśniewska, gdy zaczynała swoją pracę w Dzień Dobry TVN, postanowiła publicznie stanąć w obronie ojca i wyraziła swoją opinię na temat skandalu z jego udziałem, jakim wówczas żyły media. Zrobiła to wbrew decyzji wydawcy, co przypłaciła utratą pracy. Niedawno na wtrącenie osobistych przemyśleń pozwoliła sobie Agnieszka Woźniak-Starak. Obrończyni praw zwierząt nie oszczędziła polujących w lasach kłusowników.

Paulina Krupińska ujawnia kulisy pracy w Dzień Dobry TVN

Jak od kulis wygląda praca przy programie na żywo? Paulina Krupińska, która od dwóch lat jest twarzą Dzień Dobry TVN, zdradziła reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, co dzieje się w studiu w czasie rozmów z gośćmi. Oceniła też przywołaną wcześniej sytuację z udziałem Agnieszki:

Jesteśmy wolnymi osobami, możemy wyrażać swoje zdanie, swoją opinię. Jeżeli nie krzywdzimy innych osób, a wydaje mi się, że tutaj Agnieszka ma jasny pogląd w temacie, który podjęła i obroniła swoich racji. Nie uważam, że zrobiła coś złego. Akurat ta sytuacja tego wymagała, więc ja tutaj też popieram Agnieszkę.

Co prowadzący słyszą w słuchawkach, gdy rozmowa nie idzie zgodnie z planem producentów?

Często jest tak, że wydawca przez odsłuch mówi nam, bo czuje, że chcemy popłynąć za daleko, a wydawca też odpowiada za to, jak ta rozmowa ma przebiegać, jeżeli odbiegamy za bardzo do innego brzegu. I często słyszymy: „do brzegu Paulina, już zadaj to pytanie”.

Paulina mówi, że są pewne granice, których gospodarze porannego formatu nie mogą przekroczyć:

Ale to nie jest tak, że my jesteśmy niewolnikami, zakładnikami scenariusza. Mamy dowolność jeśli chodzi o zadawanie pytań. Jesteśmy wolnymi ludźmi, którzy mogą wyrażać swoje poglądy, jeżeli kogoś nie ranimy.

Cała rozmowa poniżej.


Paulina Krupińska i Damian Michałowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska – Sopot Top of the Top Festival 2021

Paulina Krupińska – Sopot Top of the Top Festival 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×