Paulina Krupińska o odsunięciu Marceliny Zawadziej od „PnŚ”: „Brakuje jej”. Mówi też o nowym związku przyjaciółki

Paulina Krupińska, Marcelina Zawadzka

Paulina Krupińska, Marcelina Zawadzka

Paulina Krupińska odkąd otrzymała tytuł Miss Polonia, zawsze mogła liczyć na wsparcie ze strony przyjaciółki, Marceliny Zawadzkiej. Czy poznała jej ukochanego? Jak skomentowała jej zniknięcie z Pytania na śniadanie?

Paulina Krupińska jest prawdziwą kobietą sukcesu. Spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wiosną 2020 roku dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN. Stworzyła duet z Damianem Michałowskim. Prezenterzy w krótkim czasie stali się jedną z najbardziej lubianych par śniadaniówki.

Gwiazda cały swój wolny czas poświęca rodzinie. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką, wychowuje córkę Antoninę oraz syna Jędrzeja. W wolnych chwilach chętnie korzystają z zimowej aury i wypoczywają na świeżym powietrzu.

Paulina doskonale wie, jak ważne jest, aby mieć w życiu prawdziwych, szczerych przyjaciół. Krótko po tym, jak wzięła udział w konkursie Miss Polonia, silna więź połączyła ją z inną pięknością – Marceliną Zawadzką. Przez lata razem z Rozalią Mancewicz tworzyły niemal nierozłączne trio, jednak ich drogi w ostatnim czasie nieco się rozeszły.

Paulina Krupińska opowiedziała o relacji z Marceliną Zawadzką

Marcelina Zawadzka w lipcu ubiegłego roku znalazła się w centrum afery związanej z tzw. karuzelą vatowską. Otrzymała trzy zarzuty: oszustwo skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy, z czego przyznała się do dwóch pierwszych.

Gwiazda przez długi czas nie komentowała doniesień medialnych, jednak w momencie, gdy coraz częściej powielano nieprawdziwe informacje na jej temat, zabrała głos. Zawadzka powiedziała wówczas, że nigdy świadomie nie dokonała żadnej czynności, która mogłaby łamać prawo. Mimo że wielokrotnie podkreślała, że nie poczuwa się do winy, została odsunięta od pracy w Pytaniu na śniadanie.

Marcelina od lat przyjaźniła się z żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Miss miały ze sobą bardzo dobry kontakt, a w ostatnim czasie obie z uwagą śledziły swoje postępy w pracy. Paulina Krupińska zdradziła, że tęskni za Marceliną Zawadzką:

Z tego co widzę i obserwuję jej Instagram, to Marcela chyba podróżuje, jest szczęśliwa i ma się dobrze. Życzę jej powodzenia, chociaż nie ukrywam, że brakuje jej na tym szklanym ekranie, bo zawsze ona była takim słoneczkiem.

Zawadzka ostatnio poświęca dużo czasu swojego nowemu partnerowi. Reporterka Jastrząb Post zapytała Krupińską o to, czy poznała ukochanego swojej przyjaciółki:

Nie mieliśmy okazji się poznać. Tzn. ja go wcześniej poznałam, ale nie mieliśmy okazji, żeby tak dłużej porozmawiać.

Jesteście fanami Marceliny?


Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz

Marcelina Zawadzka i Paulina Krupińska na Flesz Fashion Night 2016

Marcelina Zawadzka i Paulina Krupińska na Flesz Fashion Night 2016

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk w Szwajcarii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×