Paulina Krupińska rozgadała się o przyjaźni z Marceliną Zawadzką. „Może niedługo dołączy do naszego grona mam”. Czy my czegoś nie wiemy? [WIDEO]

Paulina Krupińska o Marcelinie Zawadzkiej

Paulina Krupińska o Marcelinie Zawadzkiej

Paulina Krupińska i Marcelina Zawadzka znają się od wielu lat. Przed naszą kamerą prowadząca DDTVN rozgadała się o przyjaciółce i jej życiu prywatnym. Wspomniała nawet o dziecku. 

Paulina Krupińska karierę w show-biznesie zaczynała od udziału w konkursach piękności. Zdobyła tytuł Miss Polonia, a przez jakiś czas po wygranym konkursie była związana z Telewizją Polską. Szybko zdobyła popularność i sympatię fanów, co sprawiło, że upomniała się o nią konkurencja. Od kilku lat jest gwiazdą Dzień Dobry TVN, a program prowadzi w duecie z Damianem Michałowskim. Szybko stali się jedną z ulubionych par widzów, program z ich udziałem zawsze przyciąga dużą widownię.

Podobnie zaczęła się także przygoda Marceliny Zawadzkiej. Śliczna blondynka również jest byłą Miss Polonią i pierwsze kroki stawiała w śniadaniówce. Była związana z TVP i w duecie z Tomaszem Wolnym prowadziła Pytanie na śniadanie. Niestety po aferze vatowskiej straciła posadę. Długo jednak nie czekała na oferty, a w swoje szeregi przyjął ją Polsat.

Paulina Krupińska o Marcelinie Zawadzkiej. Co przekazała?

Paulina Krupińska i Marcelina Zawadzka mają ze sobą wiele wspólnego. Karierę w show-biznesie zaczynały w niemal bliźniaczy sposób. Dwie piękności przyjaźnią się również poza czerwonymi dywanami. Gospodyni Dzień Dobry TVN wyjawiła, dlaczego tak rzadko się widują.

Bo Marcelina jest podróżniczką. Nie da się jej zatrzymać. My ją wielokrotnie zapraszałyśmy do nas. Nie wiemy czy jest w Warszawie czy w Nowym Jorku, czy w Tajlandii.

Paulina przekazała Marcelinie pewną radę:

Korzystaj, póki nie masz tych dzieci. Bardzo jej kibicujemy też w takim rozwoju sytuacji. Wtedy kiedy będzie miała dzieci na pewno będzie się z nami częściej spotykać.

Modelka nie ukrywa, że mocno zachęcała Marcelinę do tego, aby założyła rodzinę:

My ją do tego bardzo zachęcałyśmy. Cieszymy się, że teraz jest szczęśliwa i ma takiego cudownego partnera, którego jest tak pewna. To jest bardzo dobra dziewczyna. Zawsze jej bardzo mocno kibicowałyśmy, żeby była szczęśliwa. Cieszymy się, że być może niedługo dołączy do naszego grona mam.

Co wy na to?

Marcelina Zawadzka o ciąży

Kilka dni temu Marcelina udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, w którym przyznała, że jest już gotowa na dziecko. Najpierw jednak chciałaby wziąć ślub, ale tutaj już formalizację związku pozostawia w rękach swojego ukochanego.

Chciałabym najpierw ślub. Ale temat badam. Mam coraz więcej dzieci wokół siebie, ale jeszcze to nie są moje. Ale raczej jestem gotowa.

Marcelina ma nieco obaw przed zmianą figury w ciąży:

Tego akurat u mnie się boję.

Jest przekonana, że znacznie powiększą się jej barki, co zresztą zademonstrowała:

Pewnie pójdę w bary i będę taka.


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Marcelina Zawadzka – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Marcelina Zawadzka – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×