Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Paulina Krupińska o przyszłości swoich dzieci! Widzi w nich przyszłe gwiazdy? [WIDEO]Paulina Krupińska o dzieciach i Małych Gigantach

Już 5 listopada na antenie telewizji TVN odbędzie się premiera kolejnej edycji niezwykle popularnego show Mali Giganci. Program ma za zadanie wyłonić najbardziej utalentowane dzieci z całej Polski. W tym sezonie, w roli trenerki zobaczymy m.in debiutującą na antenie dużej stacji Paulinę Krupińską. Prywatnie Paulina jest mamą dwójki dzieci i fantastycznie spełnia się w tej roli. A jak czuję się na chwilę przed premierą show?

Jestem w lekkiej niepewności, bo jest to mój pierwszy program na dużej antenie. Program, który jest najbliższy mojemu sercu. Tematyka związana z dzieciakami jeszcze w aktualnym czasie jest naprawdę mi bliska i bardzo fajnie mi się pracowała podczas tego programu. Tak naprawdę nie mogę nazwać tego pracą, bo to była przyjemność.

Jak wiadomo Paulina od lat jest związana z liderem zespołu Zakopower Stanisławem Karpielem-Bułecką. W związku z tym jest duża szansa, że ich dzieci również będą niezwykle utalentowane muzycznie. Czy w związku z tym Paulina chciałaby zgłosić je do programu typu talent show?

Ja bym chciała być taką mamą, która nie będzie pchała gdzieś tam swoich dzieci, tylko chciałabym, żeby same wybierały swoją drogę życiową, bo jak takową też sama wybrałam. Oczywiście rodzice mogą wysłać dzieci na jakieś zajęcia, coś zasugerować, ale nie będę ich do niczego przymuszać i nie będę im też zabraniać. Jeżeli moja córka czy mój syn będą tak zdolni, jak te dzieciaki z Małych Gigantów, to czemu nie.

Podoba wam się podejście Pauliny? Czy Wy także czekacie na premierowy odcinek show?

Paulina Krupińska szkodzi karierze Sebastiana Karpiela-Bułecki? Fani wystosowali list pełen ostrych zarzutów!

Śliczna Paulina Krupińska zmieniła fryzurę! Co za metamorfoza! Teraz wygląda zupełnie inaczej!

Sebastian Karpiel-Bułecka z córeczką na okładce swojego nowego singla! Myślicie, że się dobrze sprzeda?

Czy Paulina Krupińska dobrze wygląda w kreacjach Paprocki&Brzozowski?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×