Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Paulina Krupińska świąteczne zakupy ma już za sobą! W uroczej stylizacji spacerowała po Pasażu Tesco i polowała na upominki!

Paulina Krupińska na zakupach świątecznych w Pasażu Tesco


Paulina Krupińska na świątecznych zakupach w Pasażu Tesco

Paulina Krupińska przed świętami ma niesamowicie dużo pracy. Nie chodzi tu jedynie o obowiązki zawodowe, ale również o te, które spoczywają na niej w domu – przygotowania do Wigilii, gotowanie, sprzątanie i, co najważniejsze, zrobienie prezentów! Dla każdej mamy wcielenie się w rolę Świętego Mikołaja i przyniesienie dziecku wymarzonego prezentu jest wspaniałym przeżyciem. Paulina zakasała więc przysłowiowe rękawy i na świąteczne zakupy wybrała się do Pasażu Tesco, którego jest ambasadorką.

W przepięknie skomponowanej stylizacji – jej płaszczyk to hit i każda z was powinna mieć taki w szafie – Paulina spacerowała po korytarzach Pasażu Tesco i szukała odpowiedniego prezentu, przeglądając ofertę licznych sklepów znajdujących się w Pasażu. Wyglądała świetnie w spodniach podkreślających jej długie nogi, szpilkach i pofalowanych w naturalny sposób włosach, opadającymi na jej plecy i ramiona.

Jesteście ciekawi co kupiła? A co wy kupujecie bliskim pod choinkę? Jeśli nie macie pomysłu na upominek, wybierzcie się do Pasażu Tesco! Tam na pewno znajdziecie odpowiednie podarunku dla wszystkich członków rodziny!

Gwiazdy radzą w kampanii centrów handlowych Pasaż Tesco

Ambasadorzy centrów handlowych Pasaż Tesco na spotkaniu z fanami: Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler, Paulina Krupińska

Paulina Krupińska nawet na zakupach w TESCO wygląda jak miss!

Czekasz na święta Bożego Narodzenia?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×