Paulina Krupińska chciałaby kiedyś wyglądać jak Sarah Jessica Parker i Meryl Streep. Zdradziła swój sposób na taki look [WIDEO]

Paulina Krupińska, Meryl Streep, Sarah Jessica Parker

Paulina Krupińska, Meryl Streep, Sarah Jessica Parker

Paulina Krupińska chce się zestarzeć jak Meryl Streep i Sarah Jessica Parker. Zdradziła nam, czy robi coś w tym kierunku, aby osiągnąć taki wygląd.

35-letnia Paulina Krupińska jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. W 2012 roku wygrała konkurs Miss Polonia. Rok później reprezentowała Polskę na konkursie Miss Universe. Zdobyła tam tytuł Miss Photogenic. Obiecująca modelka została dostrzeżona w telewizji. Zatrudniła ją stacja TVN, która zdecydowała o tym, aby powierzyć jej prowadzenie Dzień Dobry TVNJej osoba bardzo doceniona przez widzów prywatnego kanału.

Urocza prezenterka jest żoną Sebastiana Karpiel-Bułecki. Wraz z mężem wychowuje córkę Antoninę i syna Jędrzeja. Media co jakiś informują o kryzysie w związku ich rodziców, jednak Paulina nie kryje, że tego typu doniesienia po prostu ją śmieszą.

Jesteśmy związkiem bardzo prawdziwym, naturalnym. Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić  – powiedziała Jastrząb Post.

Paulina Krupińska o upływie lat

Reporterka naszego portalu zapytała ostatnio Paulinę o proces starzenia. Rozmówczyni nie kryła, że nie rozumie kobiet, które mają problem z upływem lat. Sama chciałaby się zestarzeć jak dwie hollywoodzkie aktorki: Sara Jessica Parker Meryl Streep.

Wiele kobiet ma problemy z upływem lat i z akceptacją swojego wieku i z przemijającym czasem i z akceptacją swojego physis, czyli z siwymi włosami, ze zmarszczkami. Ja uważam, że to jest duży problem współczesnego świata. Bardzo dużo ludzi inspiruje się błędnym obrazkiem, który propaguje Instagram, Tik-Tok czy Facebook, reklamy. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej różnych kampanii wspierających taki styl życia, jaki preferuje Sara Jessica Parker. W programie mówiliśmy też o Meryl Streep, która obchodzi 70-tkę. Meryl Streep starzeje się pięknie i z godnością. Daj Boże, aby wszystkie kobiety brały przykład z takich kobiet.

Paulina nie ma problemu z upływem czasu. A czy robi coś, żeby wyglądać w przyszłości jak jej idolki? Absolutnie nie – w końcu zarówno one, jak i ona stawiają na naturalność!

Nie. Ja bardzo lubię mieć ten swój wiek. Wydaje mi się, że za dużo się nie zmieniłam. Moja znajoma, która mnie malowała jak miałam lat 17, powiedziała, że nic się nie zmieniam. No tak. Nic w sobie nie robię, więc się nie zmieniam.

Jak podoba wam się podejście bohaterki tekstu?


Paulina Krupińska-Karpiel. Premiera filmu Elvis

Paulina Krupińska-Karpiel. Premiera filmu Elvis

Meryl Streep – nominacje, wygrane, stylizacje na Oscarach

Meryl Streep – nominacje, wygrane, stylizacje na Oscarach

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×