Paulina Koziejowska nieźle się rozpędziła! Opowiedziała nam o ślubie i dzieciach z Jackiem Borkowskim [WIDEO]

Paulina Koziejowska, Jacek Borkowski, ślub i dzieci

Paulina Koziejowska, Jacek Borkowski, ślub i dzieci

Czy nie przeszkadza im różnica wieku?

Związek Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego to jedna z najpopularniejszych relacji ostatnich tygodni w polskim show-biznesie. Pogodynka i aktor Klanu poznali się dwa miesiące temu, dzieli ich 23 lata różnicy, a już o swojej miłości głośno opowiadają w mediach.

Koziejowska w rozmowie z naszą reporterką podzieliła się swoimi obawami, jakie miała wchodząc w związek z dojrzałym mężczyzną:

Ja wiedziałam, że Jacek jest starszy ode mnie. Nie wiedziałam dokładnie ile, ale wiedziałam, że to jest różnica tych 20 lat. Nie przestraszyło mnie to, uważam że to nie jest najistotniejsze. Byłam ciekawa jak przebiegnie nasze drugie, trzecie, kolejne spotkanie. My tej różnicy wieku kompletnie nie zauważamy i myślę, że mamy taki fundament, która nas łączy. Jest też taka namiętność na tle duchowym, fizycznym, psychicznym więc myślę, że to są takie cechy, które nas połączyły.

Czy para planuje ślub i dzieci?

Jacek jest fantastycznym ojcem więc wiem, że by się w tej roli genialnie sprawdził. Jest idealnym kandydatem na ojca moich dzieci. Jeżeli dwoje dorosłych ludzi się spotyka, to na samym początku powinni ustalić takie rzeczy, na którym im zależy. Czy chcą żyć na kocią łapę, czy chcą wziąć ślub, czy chcą mieć dzieci, czy nie chcą, zwłaszcza, jeżeli poznajesz mężczyznę dużo starszego, to musisz wziąć pod uwagę, że być może on już nie chce ponownie zostać ojcem. My chcemy. Ślub, dzieci, tak jak powinno być.

Cała rozmowa poniżej:

Wspaniała wiadomość! Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska wybrali imię dla swojego dziecka!

Nagi Jacek Borkowski pokazał pikantne zdjęcie z roznegliżowaną Pauliną Koziejowską! Wpuścili Internautów do swojego łóżka!

Robi się coraz namiętniej! Jacek Borkowski z córką i swoją śliczną pogodynką gwiazdami „Dzień Dobry TVN”!


Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska całują się

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska całują się

Nagi Jacek Borkowski w łóżku z Pauliną Koziejowską

Nagi Jacek Borkowski w łóżku z Pauliną Koziejowską

Jacek Borkowski przedstawił Paulinę Koziejowską dzieciom

Jacek Borkowski przedstawił Paulinę Koziejowską dzieciom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×