Paulina Gałązka o małżeństwie. Teraz już doskonale rozumiemy, dlaczego nie pokazuje się z mężem aktorem na salonach

Paulina Gałązka z mężem

Paulina Gałązka z mężem

Paulina Gałązka zdradziła, dlaczego tak bardzo chroni swoje życie prywatne. Gwiazda przyznała także, co usłyszała od Agaty Kuleszy na początku kariery. Dziś jest jej bardzo wdzięczna za tamtą rozmowę.

Paulina Gałązka, to polska aktorka, której popularność przyniosła rola w popularnym serialu emitowanym na Polsacie Pierwsza miłość. Gwiazda w latach 2014-2017 wcielała się w serialową postać Joanny Dworzak.

Gałązka to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, a jej olśniewającą urodę i kunszt aktorski docenił między innymi Andrzej Wajda, angażując ją do roli Wasińskiej w filmie fabularnym z 2016 roku Powidoki. Obok aktorki nie przeszli obojętnie także zagraniczni filmowcy, dzięki czemu mogliśmy ją zobaczyć w niemieckim A Young Man with High Potential oraz norweskim serialu Okupowani. Utalentowana gwiazda filmowa wzięła udział w wielu innych znanych produkcjach, a jednym z jej ostatnich sukcesów jest główna rola w głośnym filmie Dziewczyny z Dubaju. 

Choć osiągnięcie imponującej kariery zawodowej w tak młodym wieku to najkrótsza droga do próżności, Gałązka pozostaje wyjątkowo skromną osobą, która ponad wszystko ceni sobie prywatność. Gwiazda rzadko dzieli się swoim życiem osobistym w social mediach, pokazując swoim fanom raczej urywki jej pracy zawodowej. 32-latce udało się nawet zataić ślub, który wzięła pod koniec czerwca 2016 roku w Norwegii. Wybrankiem jej serca został norweski aktor i reżyser filmowy Sindre Sandemo.

Mąż znanej aktorki pojawił się w kilku polskich produkcjach, wcielając się między innymi w postać Teda Chinaskyego w serialu Pierwsza miłość.

Dlaczego Paulina Gałązka chroni swoje życie prywatne?

W rozmowie z naszą reporterką Paulina Gałązka zdradziła, dlaczego tak bardzo chroni swoje życie prywatne. Okazuje się, że śliczna aktorka dostała dobre rady od starych kolegów z branży, którzy przestrzegli ją przed ewentualnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami epatowania małżeństwem w mediach:

Chyba dlatego, że jestem nauczona doświadczeniem moich starszych kolegów, którzy mówią, że warto tak robić, więc z nich biorę przykład. Moi idole, czyli Agata Kulesza czy Przemek Bluszcz, to są takie osoby, które chronią swoje życie prywatne i wydaje mi się to być mądra droga.

Czy mąż wspiera ją w karierze?

Mój mąż wspiera mnie absolutnie.

Jaki jest jej przepis na udane małżeństwo?

Nie mam przepisu na udane małżeństwo. To jest ciężka praca, jak wszystkie relacje, jak przyjaźnie. Każda relacja wymaga pracy i to jest smutne, że w dzisiejszych czasach mamy tendencję do szybkich zmian tych relacji, kiedy coś zaczyna nie działać. Tak jest z przyjaźniami – często są one bardzo terminowe. Ja na szczęście mam od 15 lat tych samych przyjaciół z liceum i mam nadzieję, że tak zostanie.

Cała rozmowa poniżej.


Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub

Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub

Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub

Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub

Paulina Gałązka i Sindre Sandemo

Paulina Gałązka i Sindre Sandemo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×