Ależ oni się kochają! Paulina Drażba z mężem na romantycznej randce z okazji 5. rocznicy ślubu. Świętowali ją w modnej restauracji

paulina drażba jerzy kamiński 5 lat po ślubie

paulina drażba jerzy kamiński 5 lat po ślubie

Paulina Drażba i Jerzy Kamiński 5 lat po ślubie

Na taką parę aż miło popatrzeć! Czas mija, a oni wciąż zakochani, jak przed laty, kiedy się poznali, a potem wzięli ślub.

Znana prezenterka Polsat Cafe Paulina Drażba i jej mąż Jerzy Kamiński mieli ostatnio okazję do świętowania. Aż trudno uwierzyć, ale od chwili ich ślubu, minęło właśnie 5 lat. Nic dziwnego, że małżeństwo postawiło uczcić tę rocznicę i to w nie byle jakim miejscu.

Jerzy Kamiński zabrał swoją żonę na randkę do modnej warszawskiej restauracji Warszawa. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, mąż Pauliny nie tylko przygotował stolik na balkonie, z widokiem na warszawską Starówkę, ale też sam zrobił apetyczne dania, którymi oboje się zajadali.

Jerzy wie, że Paulina przepada za delikatnymi daniami, dlatego zaserwował potrawy z cielęciny. Ona jadła klopsiki z kładzionymi kluseczkami, on kosztował eskalopek cielęcych w sosie cytrynowym – zdradza nam znajomy pary.

Popijając szampana i wznosząc kolejne toasty za pomyślność związku, para nie mogła oderwać od siebie wzroku. Jerzy z dumą patrzył na żonę. Paulina wyglądała seksownie dzięki sukni z głębokim dekoltem Natalii Jaroszewskiej.

Widać, że Paulina przy mężu sporo się zmieniła. Gdy brała z nim ślub w lipcu 2011 roku, wystąpiła w oryginalnej kreacji: do sukni ślubnej Pronovias dobrała przekornie czerwone trampki. Dziś jej styl wyraźnie ewoluował i dojrzał.

Wydaje się jednak, że od czasu do czasu Paulina lubi wracać myślami do tamtej siebie sprzed 5 lat. Dowodem na to mogą być zdjęcia, które opublikowała na Instagramie. Suknia ślubna, w której mówiła sakramentalne „tak”, wciąż na nią pasuje. 🙂

Więcej zdjęć z randki na 5. rocznicę ślubu Pauliny Drażby i Jerzego Kamińskiego zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz: Paulina Drażba odpowiada na krytykę Tomasza Jacykowa: „Nie wiesz o mnie wielu rzeczy”. Nagrała wideo i pokazała całą garderobę

Paulina Drażba i Jerzy Kamiński wzięli ślub w 2011 roku

Paulina Drażba i Jerzy Kamiński wzięli ślub w 2011 roku. Paulina miała na sobie suknię ślubną Pronovias (fot. Facebook)

5 lat po ślubie suknia ślubna wciąż pasuje! Na zdj. Paulina Drażba

5 lat po ślubie suknia ślubna wciąż pasuje! Na zdj. Paulina Drażba (fot. Instagram)

Toast za zdrowie małżeństwa z 5-letnim stażem

Toast za pomyślność małżeństwa z 5-letnim stażem. Na zdj. Paulina Drażba i Jerzy Kamiński


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×