Szukaj

Paulina Biernat o relacji z Michałem Szpakiem: „Mój brat”. Jaki jest prywatnie?

Paulina Biernat, Michał Szpak

Paulina Biernat, Michał Szpak

Paulina Biernat zna się z Michałem Szpakiem już od wielu lat. Gwiazdy często publikują w social mediach wspólne zdjęcia. Jaka relacja ich łączy?

Michał Szpak jest jedną z najbarwniejszych gwiazd w show-biznesie. Swoją przygodę z branżą zaczął w 2011 roku od występów w programie X-Factor, w którym zajął drugie miejsce. Na fali popularności, dekadę temu, wziął udział w programie Taniec z Gwiazdami. Tam właśnie poznał Paulinę Biernat.

Wokaliście nie udało się zawojować parkietu i zdobyć Kryształowej Kuli, ale za to udało mu się zaprzyjaźnić z programową partnerką. Okazało się, że gwiazdy połączyła prawdziwa przyjaźń, która trwa do dzisiaj.

Paulina Biernat o przyjaźni z Michałem Szpakiem

Paulinę i Michała łączą bardzo ciepłe relacje. Są oni zaprzeczeniem tego, że w show-biznesie nie można mówić o prawdziwej przyjaźni. Od momentu występu w Tańcu z Gwiazdami cały czas utrzymują ze sobą bliski kontakt i pielęgnują swoją przyjaźń. Paulina nie ukrywa, że muzyk jest bliski jej sercu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda opowiedziała o wyjątkowej relacji, jaką stworzyli.

To już 10 lat. Dla mnie to jest przepiękny człowiek. Najwierniejszy przyjaciel. Autentyczna osoba. Mój taki brat. Absolutnie kocham go i życzę mu jak najlepiej. Jestem zachwycona tym, że to tak długo trwa i znamy się od podszewki. To jest niezwykła relacja. To wręcz jest niesamowite.

Zdaniem Pauli przyjaźń w show-biznesie jest jak najbardziej możliwa:

Moim zdaniem to nie jest tak, że w show-biznesie nie ma przyjaźni. Tam, gdzie są prawdziwi ludzie, są prawdziwe przyjaźnie. Niezależnie czy to jest w polityce, czy w show-biznesie. Nie ma reguły. Ja mam w sobie coś takiego, że tak tego chronię, to jest takie nasze, że mogę tylko powiedzieć, że jest cudownym człowiekiem.

Całość rozmowy poniżej.


Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Dodaj komentarz

 • Mirka pisze:

  Jakim gejem? A gdyby nawet to może nie ma prawa żyć?Ludzie opamiętajcie się z tą nienawiścią. Michał pięknie śpiewa, a Paulina jest super tancerką i to wszystko w tym temacie.

 • Gość pisze:

  Niech sobie jest gejem albo nie wazne jakim jest czlowiekiem bo artysta jest znakomitym

 • Gość 7 pisze:

  Jak o niej cicho to zaraz wyciąga Szpaka.Ten ma dużo fanek i dyskusja kwitnie.Niby się przyjaźnią ,niby byli parą,niby on nie jest gejem,tak latami lansują się nawzajem.Ona go kocha jak brata. Czy ktoś wie o co chodzi?

 • Gość pisze:

  Dalej lans na tajemniczość? Chyba słabo działa. Ludzie mają już gdzieś kim on jest kim nie. Tym bardzie, że temat nie jest ciekawy. Sami potrafią wnioskować. Tu nie ma czego nakręcać i na czym jechać.

 • Gość pisze:

  Niech sobie jest kim chce. Co nas to. Szkoda tylko, że jest głupi. To najtrudniej strawić.

  • Gość 1 pisze:

   A na czym jego głupota ma polegać?Bo w różnych programach muzycznych wypowiada się mądrze,w wywiadach też.

  • Lili pisze:

   Uzasadnij jego głupotę,bo powielasz nic nie znaczący slogan.

  • Gość pisze:

   Nie będę niczego tłumaczyć i dyskutować z psychofankami. Szkoda czasu na to bagno.

 • Gośćrene pisze:

  I co z tego,

 • GośćJola pisze:

  A mnie jakoś nie obchodzi kto z kim śpi?grunt ,żeby się wyspał!Oboje są świetni w tym co robią!Artyści!Szanuję!

 • Gabi pisze:

  Paulina to bardzo sympatyczna, ciepła, życzliwa osoba. Nic dziwnego, że tak serdecznie wypowiedziała się o swoim przyjacielu. Miło było patrzeć na Panią Paulinę w TzG,bardzo uzdolniona tancerka, zarażająca swoim optymizmem Osoba

 • Gość pisze:

  Michal jest bardzo utalentowanym wokalista jest excentryczny i bardzo dobrz Artysta przez duze A

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×