Paula Tumala pokazała się w obłędnej sukni ślubnej. „Jeśli zmiany to tylko na lepsze”

Paula Tumala wzięła ślub?

Paula Tumala wzięła ślub?

Paula Tumala wzięła ślub? Modelka pokazała się w sukni ślubnej i napisała o zmianach na lepsze. Nie zabrakło też hasztagów "panna młoda" i "ślub". Jej suknia zachwyca, a ona sama tylko nam zdradza, czy w jej życiu zaszły jakieś zmiany.

Paula Tumala zyskała popularność dekadę temu, występując z Cleo na Eurowizji w Kopenhadze. O jej ponętnych kształtach, które prezentowała ubijając masło, rozpisywały się media w całej Europie. Śliczna Słowianka doskonale wiedziała, jak zawładnąć sceną i wyobraźnią milionów widzów.

Paula Tumala – dzieci i partner

W kolejnych latach kariera Tumali ani trochę przygasła. Modelka wzięła udział w kilku kampaniach, wystąpiła w kolejnych teledyskach, a w cień usunęła się dopiero wtedy, gdy zaszła w ciążę. Jesienią 2019 roku ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt. W styczniu 2020 urodziła córeczki – Nadię i Anastazję.

Jestem mamą. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie, moje ciało do momentu, gdy zostałam mamą. Gdy zaszłam w ciążę moje ciało zmieniało się z dnia na dzień. Doszło do momentu, że urodziłam dziewczynki. Teraz mamy więcej czasu żeby wyjść. Więc zmiana garderoby, stylizacji stanowi problem – zwierzyła się krótko po porodzie reporterce Jastrząb Post.

Ojcem dziewczynek jest pochodzący z Łodzi aspirujący influencer Karol, z którym Paula rozstała się w trakcie pandemii koronawirusa. Zakończenie związku nie przebiegało w miłej atmosferze. Tumala publicznie zwróciła uwagę na brak zainteresowania dziećmi ze strony ojca.

Nawet sąd nie zmusi do miłości i opieki nad własnymi dziećmi – pisała w social mediach tuż przed Bożym Narodzeniem w 2021 roku.

Paula Tumala wzięła ślub?

Chociaż gwiazda klipów Donatana na czas wychowywania córeczek ograniczyła swoją aktywność zawodową, to co jakiś czas bierze udział w projektach, które są jej szczególnie bliskie. Ostatnio zaprezentowała się w sukni ślubnej. Paula wzięła udział w sesji, do której zapozowała w kreacji podkreślającej jej ponętne kształty. Możemy zobaczyć pięknie wyeksponowaną talię, biodra i biust.

Swój post Tumala opisała komentarzem, który sugeruje, że w jej życiu zaszły pewne zmiany.

Jeśli zmiany to tylko na lepsze… – napisała, a w hasztagach dodała takie frazy jak „ślub” czy „panna młoda”.

W kolejnym poście dodała:

Marzenia się spełniają.

Czyżby Paula pobrała się w tajemnicy? Skontaktowaliśmy się z nią. Bardzo lakonicznie podsumowała ostatnią publikację. Potwierdziła jedynie, że w jej życiu uczuciowym zaszły zmiany:

Szczęście lubi ciszę – powiedziała Jastrząb Post.

Paula Tumala: nowy partner. Co wiadomo?

Co prawda komentarz 36-latki nie wskazuje jednoznacznie na zmianę stanu cywilnego, ale jak udało się nam ustalić, modelka jest obecnie w szczęśliwym związku:

W życiu uczuciowym Pauli spore zmiany. Jest zakochana, ale bardzo zależy jej, by utrzymać tę relację dla siebie. Po doświadczeniach z przeszłości nie chce mówić publicznie o swojej drugiej połówce – mówi nam bliska koleżanka Tumali.

Fani nie pozostali obojętni na widok Pauli Tumali w sukni ślubnej. Tak skomentowali jej najnowszą sesję:

  • Wyglądasz przepięknie.

  • OMG, cudna.

  • Ale boska suknia. Brałabym taką.

A wam jak się podoba suknia ślubna, która skradła serce modelki? Poniżej przypominamy występ Cleo na Eurowizji, którego gwiazdą jest Paula.


Paula Tumala w sukni ślubnej

Paula Tumala w sukni ślubnej

Paula Tumala w sukni ślubnej

Paula Tumala w sukni ślubnej

Paula Tumala – premiera II tomu

Paula Tumala – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×