Szukaj

Paula Tumala przyznała się do poważnych problemów ze zdrowiem. Lekarze boją się jej pomóc [WIDEO]

Paula Tumala ma coraz poważniejsze problemy z kręgosłupem. Niewykluczone, że konieczna będzie operacja zmniejszenia biustu. O wszystkim gwiazda opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.
Paula Tumala

Paula Tumala

O Pauli Tumali zrobiło się głośno sześć lat temu. Po tym, jak wystąpiła na Eurowizji w Kopenhadze, na jej punkcie oszalała cała Europa. Zdjęcia zmysłowej Słowianki ubijającej masło trafiły na czołówki polskich i zagranicznych tabloidów. Występ na konkursie okazał się trampoliną do dalszej kariery.

Paula Tumala zmniejszy biust?

Obecnie Paula spełnia się w roli mamy uroczych bliźniaczek – Nadii i Anastazji. Dziewczynki są jej oczkiem w głowie. Tumala nie ukrywa jednak, że po porodzie zaczął jej coraz bardziej doskwierać ból kręgosłupa. Ma to związek z jej imponujących rozmiarów biustem.

Ból kręgosłupa mam już od 4, jak nie 5 lat. Ze względu na tryb pracy. Chodzę cały czas w szpilkach, piersi mam sporych rozmiarów, więc ten kręgosłup z biegiem wieku robi się coraz bardziej obciążony. Do tego dodatkowa masa ciała, więc doskwiera mi coraz bardziej ból kręgosłupa. Z wiadomych przyczyn [ciąża – przyp. red.] nie mogłam też chodzić do fizjoterapeuty i ostatnio nawet kość ogonowa daje mi się we znaki. Mam zamiar coś z tym zrobić. Myślałam nawet o tym, aby zmniejszyć biust, ale strasznie się tego boję. Na razie chcę skorzystać z porady specjalisty, będę chodzić na różne ćwiczenia, jak mi to nie pomoże, to będę myśleć co dalej – powiedziała Tumala w rozmowie z naszą reporterką.

Operacja zmniejszenia biustu jest skomplikowana do tego stopnia, że nie wszyscy lekarze chcą się jej podjąć:

Nie każdy lekarz chce podjąć się tej operacji, bo zmniejszenie biustu polega na tym, że zostaje skóra, którą też trzeba wyciąć, podciągnąć. Nie jest to prosty zabieg, tak jak włożenie wkładek. To będzie ostateczność. Czas pokaże. Większość ludzi tego nie wie, ale ja miałam zawsze bardzo duże piersi. Po powiększeniu piersi one normalnie rosną i to nie jest tak, że jak ktoś sobie włoży implanty to tkanka tłuszczowa nie rośnie. Jak ja tyję, to od razu rosną mi piersi. Powiększyłam sobie biust tylko raz w życiu, mimo, że niektórzy myślą iż wiele razypowiększałam piersi. A ja zawsze miałam duży rozmiar.

Wyobrażacie sobie Paulę z miseczką B?

Zapis całego live’a z Paulą Tumalą:


Paula Tumala pokazała figurę po ciąży

Paula Tumala pokazała figurę po ciąży

Paula Tumala i jej wielki biust na wyborach Mistera Polski 2018

Paula Tumala i jej wielki biust na wyborach Mistera Polski 2018

Paula Tumala swoim wielkim biustem rozwaliła całe wybory Mister Supranational 2018

Paula Tumala swoim wielkim biustem rozwaliła całe wybory Mister Supranational 2018

Dodaj komentarz

  • Talalala pisze:

    To jak miala duzy biust na kij powiększała??Przeciez duze piersi wyglądają nie smacznie i odrażająco.Na dodatek pogrubiają.Wyglada tragicznie z tymi donicami,tak jak psiapsi Gradkowa

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×