Lekarz zepsuł seksowne pośladki Pauli Tumali! Modelka wyznała swój intymny sekret: „Miałam nieprzyjemny zabieg” [WIDEO]

Paula Tumala pośladki

Paula Tumala pośladki

Paula Tumala o operacji powiększenia pośladków

Paula Tumala bez wątpienia uchodzi za jedną z najseksowniejszych Słowianek odkrytych przez Donatana. W słynnym teledysku do singla My Słowianie piękna Paula namiętnie ubijała masło. Robiła to na tyle świetnie, że szybko stała się rozpoznawalna przez męską część publiczności. Od tego czasu w życiu seksownej modelki wiele się zmieniło. Przede wszystkim już nie ubija masła, jest bowiem bohaterką okładkową wielu magazynów dla panów. Również jej profil na Instagramie obfituje w gorące zdjęcia, na których możemy podziwiać Tumalę w seksownych odsłonach, często w samym bikini.

Jak się okazało, seksowna modelka boryka się z ogromnym problemem ze swoimi pośladkami. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Paula wyjawiła, że jakiś czas temu poddała się operacji plastycznej – korekcie swoich pośladków. Niestety zabieg ten nie spełnił jej oczekiwań, przede wszystkim nie do końca został wykonany prawidłowo. Z opresji uratował Paulę inny lekarz:

Miałam po prostu kiedyś nieprzyjemny zabieg z którym do tej pory się borykam. Doszły takie słuchy, bo uratował mi moje ciało jeden doktor. Doktor Sameer Ibrahim z Poznania i po prostu takie plotki się pojawiły. Piersi nie robiłam, to co można innego robić… pośladki – wyjawiła.

Paula wyznała także, że pośladki to nie jedyna część jej ciała, która poprawiała, szczerze przyznała się do operacji:

To jest normalna rzecz. Nie będę udawać, że nigdy w życiu sobie nic nie poprawiałam, bo wówczas wyjdę na straszną hipokrytkę. Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi, tylko w odpowiednich ilościach i z umiarem.

Wiedzieliście, że Paula ma wielkie problemy ze swoimi pośladkami?

Cała rozmowa z Paulą Tumalą poniżej:

Ociekająca seksowną czerwienią Paula Tumala nie miała sobie równych na pokazie Evy Minge. Sukienka to mały pikuś, zobaczcie na jej kozaki!

Paula Tumala w seksownej bieliźnie zaprasza do swojego łóżka! Jej imponujący biust robi furorę!

Seksowna Paula Tumala zmienia się jak kameleon! Teraz jest drapieżną lamparcicą w odważnej pozie i zmysłowych kabaretkach!


Paula Tumala - Seksbomby na imprezie Samochód Roku Playboya

Paula Tumala - Seksbomby na imprezie Samochód Roku Playboya

Paula Tumala jak Shakira

Paula Tumala jak Shakira

Paula Tumala na Eurowizji 2014 ubijała masło

Paula Tumala na Eurowizji 2014 ubijała masło

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×