Patryk Vega przerwał nam wywiad z jego mamą! Gdy tylko usłyszał jej odpowiedź na pytanie, od razu ją zdementował [WIDEO]

Patryk Vega z mamą

Patryk Vega z mamą

Mama Patryka Vegi udzieliła nam wywiadu i opowiedziała, jakim synem był reżyser. W pewnym momencie Patryk postanowił przerwać rozmowę.

Patryk Vega to jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów. W ostatnich latach stworzył kilka filmów, które w mig stały się hitami i przyciągnęły do kin tłumy widzów. Wśród nich są: Niebezpieczne kobietyCiacho, Botoks, Kobiety mafii czy Pitbull. Jest on też twórcą bardzo głośnego dokumentu Oczy diabła. Udowodnił, że nie boi się poruszać trudnych tematów i ukazał temat pedofilii w Polsce. Sprawą zainteresował się nawet Rzecznik Praw Dziecka, który poprosił prokuraturę o wszczęcie postępowania w sprawie faktów, które Vega upublicznił w swojej produkcji.

Reżyser aktualnie realizuje kolejne zawodowe marzenia i planuje międzynarodowe produkcje. Jak na razie skupił się jednak na swojej biografii. W czwartkowy wieczór premierę miał film Niewidzialna wojna, opowiadający o jego losach. Na uroczystym wydarzeniu nie zabrakło nie tylko gwiazd, ale też mamy reżysera, w którą w produkcji wcieliła się Anna Mucha.

Patryk Vega przerwał wywiad z jego mamą. Dlaczego?

Patryk Vega w filmie sporo uwagi poświęcił swojej mamie Ewie Krzemienieckiej. Razem z nim chętnie pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie, a nawet odpowiadała na pytania dziennikarzy. Naszej reporterce udało się zamienić z nią kilka słów. Przyznała, że cieszą ją sukcesy syna i opowiedziała o jego dzieciństwie.

Czuję się zaskoczona, naprawdę się nie spodziewałam, że tu będę stała, że będzie tyle zamieszania. Cieszę się bardzo. Kiedy to do mnie wszystko dotrze, to będę przeszczęśliwa, bo taka okazja się nie powtórzy. Jako dziecko bez zarzutu-słodki, śliczny mądry. W wieku dojrzewania – już jakiś bunt, przekora, pierwsze nasze nieporozumienia ale dzięki temu, że się lubiliśmy po prostu, był zawsze szczery i potrafił nawet o tych swoich głupich wpadkach powiedzieć i to wszystko przerabialiśmy. Wyprowadził się jak miał 20 lat.

Jak widzi to Patryk Vega?

Tych kłopotów było dużo, bo parę razy bym skończył w więzieniu, więc to okresy w moim życiu były różne. Moja matka spełniła rolę jako matka i jako ojciec. Na pewno nie byłoby mnie tutaj bez niej. Tak jak jest to pokazane w filmie – mama kiedyś mówiła, że szczęście w życiu to jest spotkanie czegoś dobrze przemyślanego z pomyślnym zbiegiem okoliczności. Możesz mieć talent, ale w momencie gdy nie masz farta, to to się po prostu nie wydarzy. Ja mamie w przypadku tych rzeczy zawodowych zawdzięczam kilka punktów zwrotnych, że to by było niemożliwe bez niej.

Który film Vegi jest ulubionym jego mamy?

Pitbull klasyk, ale wolę serial, bo dłużej trwa i jest więcej tych wszystkich tematów i Pitbull nowe porządki. Bardzo lubię też Plagi Breslau i Small Word.

Nie zabrakło zabawnych momentów:

Moja mama to moja psychofanka – powiedział z uśmiechem Patryk.

Cała rozmowa poniżej.


Patryk Vega z mamą, Premiera filmu

Patryk Vega z mamą, Premiera filmu "Niewidzialna wojna" - autobiografia Patryka Vegi

Patryk Vega z mamą, Premiera filmu

Patryk Vega z mamą, Premiera filmu "Niewidzialna wojna" - autobiografia Patryka Vegi

Anna Mucha i Ewa Krzemieniecka - Premiera filmu

Anna Mucha i Ewa Krzemieniecka - Premiera filmu "Niewidzialna wojna" - autobiografia Patryka Vegi

Komentarze

 • Wujek pisze:

  W więzieniu chyba że pedofilstwo przecież to niedorozwinięty fizycznie gościu jakiś hobbit za co on miał siedzieć chyba za gałe

 • Gość pisze:

  Mama Vegi bardzo pozytywna kobieta

 • Livia pisze:

  Pani Ewa bardzo mile mnie zaskoczyła, dzięki Niej widać jak bardzo różni się kreacja reżyserska od prawdziwego życia…
  Reżyser , który wykreował siebie na największego Bad-boya polskiego kina okazał się dobrym , grzecznym chłopcem.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×