Szukaj

Patryk Vega wpadł w obsesję na punkcie swojego wyglądu: „Jeśli tylko przybędzie mi pół kilo, to…” [WIDEO]

Patryk Vega boi się przytyć

Patryk Vega boi się przytyć

Patryk Vega dla utrzymania obecnej sylwetki jest gotowy do szokujących poświęceń. Reżyser kinowych hitów opowiedział naszej reporterce o swojej diecie i obecnym stylu życia. Jego słowa mogą zaskoczyć wielu.

Patryk Vega ma za sobą imponującą metamorfozę. Jeszcze rok temu wyglądał zupełnie inaczej. Miał znacznie większą masę ciała. Jego obfita sylwetka stała się jego znakiem rozpoznawczym, do momentu, w którym zaprezentował swój nowy, odchudzony wygląd.

Autor wielu kinowych hitów zdecydował się przejść na dietę, dzięki której zrzucił niemal 60 kilo. Efekty są imponujące. Dziś do Patryka Vegi wzdycha tłum kobiet. Szczupły reżyser zmienił się w niezłego przystojniaka o wymiarach modela. O kulisach swojej metamorfozy opowiedział naszej reporterce.

Patryk Vega o metamorfozie. Stosuje ostrą dietę

Okazuje się, że zmiana nawyków żywienia to nie wszystko, co miało wpływ na jego obecny wygląd. Swoją robotę zrobił także sport, a ściślej mówiąc – regularna gra w piłkę nożną:

Trudno w to uwierzyć, zważywszy, że jeszcze do niedawna ważyłem 57 kilogramów więcej, ale przez 8 lat byłem kapitanem drużyny i grałem na pozycji środkowy pomocnik, w związku z czym pasja do piłki pozostała.

Również mamy w tym roku Euro, więc piłka będzie ważnym tematem dla Polaków. Wreszcie jako socjolog uważam, że nie ma bardziej genialnego widowiska, gdzie bylibyśmy podpięci przez 90 minut, a niekiedy dłużej, do adrenaliny. Fascynuje mnie ten świat z uwagi na przestępczość kibiców, która jest totalnie oryginalna. W przypadku grup przestępczych mamy do czynienia z czynnikiem ekonomicznym, a tu są ludzie, którzy tworzą taką sektę, bo oni są wyznawcami i mają inne motywacje. Trudno jest taką grupę infiltrować i przeniknąć, bo jest niezwykle hermetyczna.

Patryk Vega – metamorfoza

Patryk Vega – metamorfoza

Dieta Patryka Vegi jest bardzo restrykcyjna. Wyklucza wszelkie niezdrowe i wysoko przetworzone jedzenie. Bazuje na warzywach i wybranych owocach. Reżyser zapowiada jednak, że nie planuje powrotu do dawnego stylu życia. Chce utrzymać swoją obecną wagę już na dobre, choć zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jakie się z tym wiążą:

Zrozumiałem, że już nigdy w życiu nie będę mógł jeść. To jest sytuacja, w której zrozumiałem, że będę na diecie do końca życia jeśli chce to utrzymać. Ważę się co tydzień, jeśli tylko przybędzie mi pół kilo, to na pewno zapali mi się czerwona lampka.

Cała rozmowa poniżej.


Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega - nowy tatuaż

Patryk Vega - nowy tatuaż

Patryk Vega - premiera filmu Polityka

Patryk Vega - premiera filmu Polityka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×