Patryk Grudowicz pokazał zdjęcia z Marceliną Zawadzką i się zaczęło. Mają romans? [WIDEO]

Patryk Grudowicz, Marcelina Zawadzka

Patryk Grudowicz, Marcelina Zawadzka

Patryk Grudowicz i Marcelina Zawadzka są parą? Takie spekulacje niedawno obiegły media. Co na to zwycięzca Top Model 6? W rozmowie z naszą reporterką opowiedział, jak wygląda jego relacja z gwiazdą TVP.

Patryk Grudowicz nie może narzekać na brak zainteresowania wśród przedstawicielek płci pięknej. O jego serce zabiega mnóstwo internautek, które zachwyciły się nim jeszcze w czasach, gdy walczył o tytuł Top Model.

Od początku swojej medialnej kariery, Grudowicz był w związku z niszową blogerką z Islandii, którą zostawił dla zwyciężczyni poprzedniej edycji show TVN-u, Kasi Szklarczyk. Ich uczucie również nie przetrwało próby czasu. Pod koniec roku rozstali się, pozostając przyjaciółmi.

Wielu internautów życzy Grudowiczowi odnalezienia tej jedynej. Być może stąd pojawiły się spekulacje o jego rzekomo bardzo bliskiej relacji z Marceliną Zawadzką, która zresztą również nie ma szczęścia w miłości. Tylko w ostatnim czasie nie wyszło jej z Mikołajem Roznerskim, tajemniczym Brazylijczykiem, a później z Rafałem Jonkiszem.

Patryk Grudowicz i Marcelina Zawadzka są parą?

Czy rzeczywiście Marcelina Zawadzka i Patryk Grudowicz są parą? Plotki na temat ich romansu obiegły media po tym, jak gwiazdy pojawiły się niedawno na wręczeniu nagród Męska marka roku. Swoją obecność na gali uwiecznili na wspólnym zdjęciu, które przystojny model skwitował emotikonem przedstawiającym wirtualnego całusa.

Grudowicz o swojej relacji z Zawadzką opowiedział w rozmowie z naszą reporterką:

Między mną a Marceliną niczego nie ma. Nawet nie mogę tego nazwać przyjaźnią, jesteśmy po prostu kolegami. Spotkaliśmy się na gali wręczenia nagród i rozmawialiśmy sobie. Do niczego więcej nie doszło – przyznał Grudowicz, rozwiewając tym samym wszystkie wątpliwości.

Cała rozmowa poniżej.


Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – Wielka Gala Gwiazd 2019

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – Wielka Gala Gwiazd 2019

scena z: Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk, SK:, , fot. AKPA/AKPA

All-ONS_1063896210-AAA

Marcelina Zawadzka – wybory Miss Polonia 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×