Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się. To koniec bajkowej miłości gwiazd „Top Model” [TYLKO U NAS]

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się. Źródło będące blisko pary zdradziło nam, że doszło do kryzysu w związku gwiazd Top Model. Powód rozstania jest zaskakujący.

Patryk Grudowicz po udziale w Top Model zdobył serca wielu nastolatek. Wierne grono fanek straciło głowę dla skromnego, nieco wycofanego przystojniaka, w którym Joanna Krupa dostrzegła drugiego Roberta Pattinsona. Młody przystojniak zamiast robić karierę na wybiegu, skupił się na budowaniu relacji z blondwłosą blogerką. Ich uczcie szybko się wypaliło, jednak Grudowicz długo nie pozostał singlem. Na horyzoncie pojawiła się inna ślicznotka. Jej urodą zachwyciła się cała Polska.

Kasia Szklarczyk najpierw wygrała Top Model, a potem wystąpiła we wspólnej rozbieranej sesji z Patrykiem Grudowiczem. Już wtedy między nimi iskrzyło. Na zdjęciach z kampanii promującej jedną z marek odzieżowych dokładnie widać, że zwycięzców Top Model łączy nieco więcej niż tylko profesjonalizm. Z początku tylko się przyjaźnili, ale potem ze znajomości wyszło coś więcej.

Stwierdziliśmy, że wolimy poczekać, ukryć to przed publicznością, ponieważ słyszeliśmy już pogłoski wśród dalszych znajomych, że nasz związek jest pod publikę – wyznała Kasia w Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk SĄ PARĄ! Potwierdzili swój związek NAGĄ sesją!

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się. Wiemy, dlaczego

Choć para z czasem przestała ukrywać swój związek, szybko okazało się, że nie są sobie pisani. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się. Podobno była to decyzja spowodowana brakiem czasu dla siebie. Na ich instagramach od kilku tygodni próżno szukać wspólnych zdjęć lub instastories. Ostatnie wspólne zdjęcia pochodzą z początku września kiedy to para po raz pierwszy razem poleciała do Mediolanu. Wygląda na to, że to właśnie tam zapadła decyzja o rozstaniu:

To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji – twierdzi nasze źródło.

To wielki cios dla wielbicieli pary, którzy sądzili, że wielka miłość artystów przetrwa trudny okres. Jednak biorąc pod uwagę, że pracują w tej samej branży – podtrzymanie relacji przyjacielskiej może im się udać, czego oczywiście życzymy.

Zobacz: Patryk Grudowicz w objęciach Kasi Szklarczyk przyłapany w klubie dla gejów! Jednak są parą?! [WIDEO]


Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – Wielka Gala Gwiazd 2019

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – Wielka Gala Gwiazd 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×