Irena Kamińska i Tatiana Mindewicz o karierze Patrycji Wieji: „Jest kompletnie inną Patrycją” [WIDEO]

Mentorki o Patrycji Wieji

Mentorki o Patrycji Wieji

Patrycja Wieja to jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz programu Projekt Lady. Uczestniczka show TVN zmieniła nie tylko swój wygląd, ale przewartościowała swoje życie.  Mentorki programu reporterce Jastrząb Post zdradziły co myślą o zwyciężczyni programu. Jak oceniają jej aktualny wizerunek?

Patrycja Wieja swoją ogromną popularność zawdzięcza programowi Projekt Lady. Pojawiła się w nim jako niesforna i wulgarna dziewczyna, która chce zmienić swoje życie na lepsze. Pod okiem mentorek przeszła prawdziwą metamorfozę. Do programu weszła, jako tancerka erotyczna, a widzowie zapamiętali jej bardzo skąpe stroje. Po tamtej osobie nie ma już śladu.

Mentorki „Projekt Lady” o karierze Patrycji Wieji

Od czasu udziału w show TVN Patrycja bardzo się zmieniła. Zrezygnowała z krzykliwej garderoby i teraz na salonach prezentuje się jak prawdziwa dama. Z uwagą też dobiera słowa i stara się nie popełnić żadnej wpadki. Zmieniła również fryzurę, oraz postawiła na znacznie łagodniejszy makijaż. Projekt Lady naprawdę ją odmienił.

Co o uczestniczce programu sądzą jej mentorki? Irena Kamińska-Radomska o karierze Patrycji Wieji:

Kochana Wiejka stanie się aktorką. Wygląda cudownie. Uważam, że zasługuje na to, żeby pójść dalej i wyżej. Ona wkłada olbrzymią pracę w swój rozwój osobisty. Cały czas ten wysiłek jest maksymalny, nie odpuszcza sobie, bardzo mi się to u niej podoba. Ja ją po prostu lubię i kibicuję jej. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, czasami się spotkamy. Nawet się umawiałyśmy, że zorganizuje mi trening u siebie. Patrycja jest cudowną osobą i cieszę się, że tak wyszła na prostą, skończyła studia. Jej kariera rozwija się bardzo szybko i doskonale.

Jakie zdanie ma na temat Patrycji Tatiana Mindewicz-Puacz?

Patrycja jest kompletnie inną Patrycją. My też nie możemy oczekiwać, że młode dziewczyny, które przychodzą do Projektu Lady, żeby się nauczyć jak zachowują się współczesne damy, wyjdą z tego projektu, będą chodzić w długich spódnicach i mundurkach. To bardziej chodzi o to, żeby one miały umiejętności, żeby miały wybór. Patrycja jest dziewczyną, która skończyła szkołę, otworzyła firmę i włożyła nieziemską pracę w swój rozwój. A to, że jak wiele dziewcząt lubi się pokazywać, wyglądać atrakcyjnie i kobieco to jest przynajmniej z mojego punktu widzenia bardzo naturalne. Ale ja pamiętam Patrycję i moment, w którym ona weszła i w niczym ta dzisiejsza Patrycja nie przypomina tamtej Patrycji.

Kibicujecie Patrycji?


Patrycja Wieja na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Patrycja Wieja na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Patrycja Wieja pokazała nagie pośladki

Patrycja Wieja pokazała nagie pośladki

Patrycja Wieja – pokaz włoskiej bielizny

Patrycja Wieja – pokaz włoskiej bielizny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×