Szukaj

Patrycja Wieja o debiucie aktorskim Małgorzaty Rozenek. Zdradziła co nieco z planu: „Będzie petarda”

Patrycja Wieja, Małgorzata Rozenek

Patrycja Wieja, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zagrała w filmie u Patryka Vegi. Patrycja Wieja, zwyciężczyni Projektu Lady, oceniła aktorski debiut swojej dawnej mentorki i zdradziła kilka smaczków z planu.

Małgorzata Rozenek to kobieta wielu talentów. Wielką sławę zyskała, prowadząc program Perfekcyjna Pani Domu. Z jej dobrych rad skorzystało wiele Polek. Później przyszła pora na kolejne projekty i udział w największych hitach TVN-u, co zapewniło jej status wielkiej gwiazdy.

Prezenterka sukcesy w życiu zawodowym kapitalnie łączy z macierzyństwem. W czerwcu na świecie pojawił się jej długo wyczekiwany synek – Henryk. Chłopiec stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. Rozenek jako świeżo upieczona mama nie chciała jednak rezygnować z pracy. Już zaledwie dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie najnowszej edycji programu Projekt Lady, a chwilę później zaliczyła swój aktorski debiut.

Patrycja Wieja o Małgorzacie Rozenek jako aktorce

Małgorzatę do współpracy przy najnowszej produkcji zaprosił sam Patryk Vega. Efekty ich wspólnych działań będziemy mogli zobaczyć już niebawem na dużym ekranie. Choć do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, to już o samej produkcji zrobiło się głośno. Skomentowali ją Małgorzata Kożuchowska i Antek Królikowski (tutaj przeczytasz, co powiedzieli). Teraz głos zabrała Patrycja Wieja.

Zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady, którą wybrała m.in. Rozenek, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniosła się do tematu debiutu aktorskiego swojej dawnej mentorki. Przy okazji zdradziła kilka ciekawostek z planu.

Jeżeli miałabym okazję być na premierze, to chętnie pogratuluję jej roli. Ponoć będziemy mogli być świadkami jej spektakularnej metamorfozy, więc jestem bardzo, bardzo ciekawa.

Patrycja zdradziła, że Małgorzata sporo czasu poświęciła na przygotowania do roli:

Z tego co słyszałam Małgosia ma warsztaty aktorskie, więc przygotowuje się bardzo solidnie do tej roli. Na pewno będzie petarda.

Jesteście ciekawi, jak zaprezentuje się matka Henia, Tadzia i Stasia?

https://youtu.be/KVzb5Drc_jA


Małgorzata Rozenek z rozbitym nosem

Małgorzata Rozenek z rozbitym nosem

Małgrzata Rozenek - tatuaże

Małgrzata Rozenek - tatuaże

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega spotkali się

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega spotkali się

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×