Szukaj

Patrycja Wieja chce do klatki z Elizą z „Warsaw Shore”. Wcześniej zrobi coś bardziej spektakularnego [WIDEO]

Patrycja Wieja chce do klatki z Elizą Trybałą

Patrycja Wieja już od jakiegoś czasu bardzo zaangażowała się w treningi mieszanych sztuk walki. Celebrytka nie ukrywa, że mogłaby stanąć w szranki z Elizą z Warsaw Shore. Już niebawem zobaczymy je na ringu?

Patrycja Wieja swoją ogromną popularność zawdzięcza programowi Projekt Lady. Pojawiła się w nim jako niesforna i wulgarna dziewczyna, która chce zmienić swoje życie na lepsze. Pod okiem mentorek przeszła prawdziwą metamorfozę. Skąpe stroje tancerki erotycznej zamieniła na bardziej elegancki look. Ostatnio zdecydowała się również na bardziej spektakularną metamorfozę. Całkowicie zmieniła bowiem swoją fryzurę. Celebrytka mocno przyciemniła swoje długie włosy i wycięła prostą grzywkę. Ta odmiana w wizerunku zwiastuje też nowy rozdział w jej życiu.

Patrycja Wieja o swoim udziale w MMA

Od jakiegoś czasu głośno jest o tym, że Wieja dosyć ostro wzięła się za treningi MMA. Sama celebrytka potwierdza te doniesienia, jednak sportowe zacięcie ma wiele wspólnego z najnowszymi projektami, w których bierze udział. Będąc uczestniczką reality show, Patrycja często podkreślała, że chciałaby zrobić karierę i mieć swoje miejsce w show-biznesie. Jak się okazuje, powoli realizuje ona swoje zawodowe marzenia. Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z Patrycją, która chętnie opowiedziała o swoich treningach. Czy planuje stanąć na ringu?

Patrycja Wieja o treningach do MMA:

Trenuję MMA cały czas. Jestem pod opieką profesjonalnych trenerów. Szykują się dwa projekty o których jeszcze nie mogę mówić. Są związane z MMA. Cały czas jestem w treningu i nie ukrywam, że sprawia mi to ogromną radość i doceniam każdego zawodnika, który walczy i trenuje w klatce. Jest to dla mnie super odskocznia od moich treningów na trampolinie.

Czy Patrycja chciałaby zmierzyć się z Elizką, która ma zamiar stanąć do walki w MMA?

Jeżeli Elizka trenuje to świetna wiadomość. Nie ukrywam, że obserwuję jej poczynania od Warsaw Shore i z tego, co wiem, ma dwójkę wspaniałych dziewczynek, ma męża. Jak znajdzie czas na treningi to szacunek dla niej. Jeżeli ma odwagę to jak najbardziej zapraszam, mogę się z nią zmierzyć.

Zanim dojdzie do starcia, Patrycja zrobi coś jeszcze bardziej spektakularnego:

Natomiast na ten moment ja trenuję głównie pod film, w którym będę brała udział i to jest mój główny priorytet.

Jak myślicie, czy już niebawem obie Panie będą ze sobą rywalizować na ringu?


Patrycja Wieja na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Patrycja Wieja na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Eliza Trybała zmieniła fryzurę

Eliza Trybała zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×