Patrycja Wieja chce do MMA, ale nie z Martą Linkiewicz. Dlaczego?

Patrycja Wieja, Marta Linkiewicz

Patrycja Wieja, Marta Linkiewicz

Patrycja Wieja zagrała w filmie Wojowniczka, w którym wcieliła się w postać bokserki. Czy wkrótce zobaczymy ją w oktagonie jako przeciwniczkę Marty Linkiewicz?

Przez Projekt Lady przewinęło się ponad 30 uczestniczek, ale tylko nielicznym udało się zaistnieć w mediach. O sukcesie może mówić Patrycja Wieja, która wygrała pierwszą edycję show TVN-u. Laureatka programu regularnie pojawia się na salonach, udziela wywiadów i występuje w kampaniach reklamowych na Instagramie. Swoją urodą oczarowała widzów, klasą skradła serca mentorek, a determinacją zaimponowała internautom i… producentom filmowym.

Patrycja Wieja o MMA i filmie Wojowniczka

Patrycja już wkrótce zagra w filmie fabularnym pt. Wojowniczka. Wieja wcieli się w tytułową postać. Produkcja ma opowiadać o świecie kobiecego boksu. Na ekranie zobaczymy krew, pot i łzy, czyli wszystko to, czym okupiona jest praca zawodników MMA. O szczegółach projektu pierwsza polska lady opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Faktycznie trenuję sztuki walki dosyć intensywnie, właśnie przez film Wojowniczka gdzie będę zawodniczką MMA. Przede mną nie tyle aktorskie wyzwanie, co sportowe. Muszę pokazać, że jestem wysportowaną osobą i podołam powierzonemu mi zadaniu.

Czy Patrycja Wieja podjęłaby się wyzwania i wystąpiłaby np. na ringu w ramach imprezy Fame MMA, którą w ostatnich sezonach zdeterminowała ostra jak brzytwa patoinfluencerka Marta Linkiewicz?

Ja nie mówię nigdy nie. Uwielbiam wyzwania. Być może już padła taka propozycja, być  może nie. Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie. Może nie z Martą, ale być może coś takiego pojawi się w moim życiu. Nie mówię nie. To jest świeży temat.

Z kim Patrycja powinna zmierzyć się w oktagonie?

Zapis całego live’a z Patrycją Wieją:


Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja - event walentynkowy

Patrycja Wieja - event walentynkowy

Marta Linkiewicz - Instagram

Marta Linkiewicz - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×