Patrycja Sobolewska o relacji z uczestnikami „Top Model”. Stanęła w obronie Dominika

Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska o relacji z uczestnikami Top Model. Dlaczego nie ze wszystkimi ma kontakt? Jakie ma relacje z Dominikiem?

Top Model jest jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN. Od pierwszej edycji przyciąga na castingi tysiące chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem mody. Każdy uczestnik marzy o tym, aby zamieszkać w domu modelek i zawalczyć w wielkim finale o główną nagrodę, którą jest kontrakt z agencją modelek oraz sesja okładkowa w kolorowym magazynie. Droga do zwycięstwa nie jest łatwa.

9. edycja formatu, mimo wielu przeciwności, ostatecznie dobiegła końca. Program wygrał Mikołaj Śmieszek, który w finałowym starciu bez trudu pokonał Weronikę Kaniewską Patrycję Sobolewską. O zwycięstwo miał również zawalczyć Dominic D’Angelica, jednak dzień przed odcinkiem na żywo został wyeliminowany z programu.

Patrycja Sobolewska o relacjach z uczestnikami Top Model

Dominic zgłosił się do 9. edycji programu i bez trudu przeszedł przez kolejne etapy. Na każdym kroku udowadniał, że zasługuje na zwycięstwo, dlatego też znalazł się w gronie finalistów. Na trzy dni przed odcinkiem na żywo zdradził, że jest z siebie zadowolony.

Ktokolwiek wygra, jesteśmy w tym razem. Jesteśmy finalistami, więc bardzo cieszę się, że do tego etapu dotarłem. Co się zdarzy, to się zdarzy.

Sprawa z przeszłości 31-latka wstrząsnęła widzami Top Model. Chociaż Dominic zapewnia, że jest niewinny, a oskarżenia o udział w grupowym gwałcie są bezpodstawne, wciąż musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami.

Patrycja Sobolewska zdradziła reporterce Jastrząb Post, że nie utrzymuje bliskich relacji z większością uczestników Top Model, w tym z Dominikiem:

Te kontakty ogólnie po programie się trochę rozjeżdżają, bo każdy idzie w swoją stronę. O ile ja się spotykam z innymi uczestnikami, to rozmawiamy, jest wszystko w porządku. Ale jednak program programem, a później każdy ma swoje życie.

Patrycja wyznała, że wszyscy byli zaskoczeni eliminacją Dominika. W trakcie show dał się poznać jako dusza towarzystwa, empatyczny i wrażliwy uczestnik:

Każdy był zaskoczony. W programie nie było żadnych dziwnych sytuacji. Na pewno to było zaskoczenie dla każdego.

Będziecie oglądać kolejną edycję Top Model?


Patrycja Sobolewska - metamorfoza

Patrycja Sobolewska - metamorfoza

Patrycja Sobolewska - Top Model 9

Patrycja Sobolewska - Top Model 9

Patrycja Sobolewska – finał Top Model 9, sesja Apart

Patrycja Sobolewska – finał Top Model 9, sesja Apart

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×