Odmieniona Patrycja Pająk wraca do gry! Próba samobójcza i depresja diametralnie ją zmieniły! Teraz to inna osoba

Patrycja Pająk – jak wygląda teraz?

Patrycja Pająk – jak wygląda teraz?

Patrycja Pająk wraca na salony

Patrycja Pająk zasłynęła w polskich mediach dzięki głośnemu skandalowi z implantami. Gwiazda zniknęła jakiś czas temu z salonów, a teraz powraca na nie w wielkim stylu. Dlaczego zrobiła sobie przerwę od show-biznesu i jak wygląda obecnie?

Swego czasu o Patrycji Pająk było w Polsce naprawdę bardzo głośno. Celebrytka zasłynęła przez swojego byłego partnera. Umawiała się z policjantem z drogówki, który z miłości do pokaźnych piersi zapłacił jej za operację powiększenia biustu. Po burzliwym rozstaniu amant… publicznie zażądał zwrotu owych implantów, co prędko stało się bardzo chodliwą historią w polskich brukowcach. Modelka przez jakiś czas pojawiała się na salonach, ale potem wsiąknęła nagle jak kamfora. Teraz powraca w wielkim stylu – wiemy, dlaczego potrzebowała oddechu od show-biznesu!

Jak wyznała nam Patrycja, fala hejtu sprawiła, że jej psychiczne samopoczucie znacznie się pogorszyło. Doszło nawet do tego, że targnęła się na swoje życie:

Nie poradziłam sobie z hejtem, który się pojawił. Moje złe wybory oraz hejt przerodziły się w silną depresję i próbę samobójczą – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Patrycji udało się stanąć na nogi i wraca do świata mediów, by pomóc innym kobietom:

Drugie życie, które dostałam sprawiło ze przestałam być egoistka myśląca wyłącznie o sobie, skupiłam się na innych, przede wszystkim na kobietach, gdyż to my walczymy codziennie z mnóstwem kompleksów oraz samoakceptacją. Moim marzeniem było to zmienić i sprawić, aby każda kobieta czuła się dowartościowana, piękna, seksowna, zmysłowa, bo każda z nas taka jest. Makijaż bądź metamorfoza mogą jedynie pomóc w odkryciu piękna, które kryje się w każdej z nas. Odkryłam w sobie dar, czuję, że poprzez moje metamorfozy pomagam kobietom.

Patrycja Pająk w 2018 roku wyszła za mąż, jest szczęśliwą mamą i żoną, a teraz chce swoje szczęście przekuć w sukces innych. Cudowna inicjatywa!

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Brakowało wam jej na salonach?

Zobacz: Młodsza córka Zbigniewa Wodeckiego przeszła wielką metamorfozę. Kasia Wodecka-Stubbs to przepiękna kobieta

Zobacz: Co za przystojniak! Syn Kory wygląda jak model! Podobieństwo do matki jest uderzające

Zobacz: 17 lat temu wygrał “Bar” i słuch o nim zaginął. Adrian Urban wyjechał za granicę i dzisiaj w ogóle nie przypomina siebie z czasów programu!

Patrycja Pająk w 2013 roku i sześć lat później

Patrycja Pająk w 2013 roku i sześć lat później


Patrycja Pająk wraca na salony odmieniona

Patrycja Pająk wraca na salony odmieniona

Jak obecnie wygląda Patrycja Pająk?

Jak obecnie wygląda Patrycja Pająk?

Patrycja Pająk próbowała popełnić samobójstwo

Patrycja Pająk próbowała popełnić samobójstwo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×