Szukaj

Patrycja Markowska o powrocie Edyty Górniak do „The Voice”. Sama nie najlepiej wspomina rolę trenerki

Patrycja Markowska o The Voice i Edycie Górniak

Patrycja Markowska o The Voice i Edycie Górniak

Patrycja Markowska o The Voice of Poland i Edycie Górniak w roli trenerki. Dlaczego sama nie chce oceniać uczestników programu? O powodach swojej rezygnacji opowiedziała naszej reporterce.

Na jesieni TVP wyemituje 11. edycję The Voice of Poland. Plotkuje się, że wśród trenerów ponownie zobaczymy Edytę Górniak. Gwiazda już trzykrotnie oceniała poczynania uczestników, sprawdziła się jako mentorka dorosłych kandydatów na gwiazdy estrady, jak i dzieci. Jak sobie poradzi tym razem? Według Patrycji Markowskiej bardzo dobrze.

Patrycja Markowska o The Voice of Poland i Edycie Górniak w roli trenerki

Była jurorka show przyznała, że od lat podziwia talent Edyty, która może przekazać ogromną wiedzę wokalistom debiutującym na dużej scenie. Markowska ma nadzieję, że Górniak i reszta trenerów odkryje kolejne muzyczne objawienia na miarę poprzedników.

Edyta jest jednym z największych głosów w naszym kraju, więc kto, jak nie ona? Ja nie do końca się tam odnajdywałam, mimo że wróciłam do drugiej edycji, to czuję, że wyścigi w muzyce, to nie do końca moja działka. To jest świetnie realizowany program, przychodzą tam utalentowani ludzie, chociażby taki Dawid Dubajka wypatrzony tam. Trzymam kciuki za Edytę, Michała Szpaka i całą ekipę.

Jak Patrycja ocenia Edytę w roli trenerki?

Z tego co widziałam Edyta jest merytoryczna, piękna i świetnie sobie tam radzi. Myślę, że najlepiej radzą sobie tam ludzie, którzy się dobrze czują.

Równie entuzjastycznie piosenkarka ocenia Michała Szpaka w roli trenera.

To tak, jak Michał. Naprawdę mi kiedyś powiedział, że uwielbia ten program, uwielbia tam być i to widać. Myślę, że świetnie sobie poradzą, będą wyłuskiwać takie diamenciki jak Marcin Sójka.

Patrycja nie ukrywa, że nie widzi siebie w roli trenerki w programie telewizyjnym. Ocenianie ludzi nie jest jej mocną stroną.

Ja trochę za mocno przeżywałam tę rywalizację – to, że ludzie odpadali. Wydaj mi się, że w muzyce nie do końca jest miejsce na taki wyścig. Nie do końca czułam się tam tak, żeby to kontynuować. Ale to była piękna przygoda i super to wspominam.

Cała rozmowa poniżej.


Patrycja Markowska-1

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska, Edyta Górniak

Fotografia: screen z Facebook.com

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×