Szukaj

Patricia Kazadi przekazała wielkie podziękowania dla MaRiny. Zrobiła dla niej coś pięknego [WIDEO]

Patricia Kazadi i Marina Łuczenko przyjaźnią się tak bardzo, że mogą liczyć na siebie w wielu sytuacjach. O jednej z nich opowiedziała nam Patricia, która publicznie podziękowała żonie Wojciecha Szczęsnego. To, co dla niej zrobiła zasługuje na brawa.
Patricia Kazadi i MaRina nagrywają duet

Patricia Kazadi i MaRina nagrywają duet

Patricia Kazadi ma na swoim koncie kilka piosenek i jedną płytę długogrającą. Po kilkuletniej przerwie od muzyki, gwiazda wróciła z nowym singlem. Piosenka Steppin’ on my heart ukazała się tuż przed końcem roku, a niedawno doczekała się oficjalnego teledysku.

Okazuje się, że nowy projekt Kazadi zachwycił nie tylko jej fanów, ale też inne gwiazdy, w tym jedną z największych perfekcjonistek w show-biznesie – MaRinę. Żona Wojciecha Szczęsnego słynie z wyrafinowanego gustu do mody i do muzyki.

MaRina zorganizowała imprezę dla Patricii Kazadi

Gdy MaRina zobaczyła, że Patricia zakończyła pracę nad nowym klipem, wysłała do niej wiadomość z zaproszeniem na imprezę. W końcu miały co świętować.

Jutro świętujemy, przecież masz premierę, po tylu latach wracasz z muzyką – powiedziała mi Marina.

Patricia nie spodziewała się, że uroczysta premiera zmieni się w huczne party, na którym pojawiło się wiele osób związanych z branżą rozrywkową. Ciekawe, czy dziewczyny znowu parodiowały Spice Girls…

Zrobiła się z tego oficjalna premiera, wszyscy przychodzili i pytali gdzie wyświetlamy teledysk, a ja nawet nie miałam kabla, żeby włączyć ten klip. Było bardzo śmiesznie. Ale to, ile mi dali miłości i wsparcia, to był wspaniały pomysł. Wielkie podziękowania dla Mariny.

Patricia Kazadi i Marina – Coachella 2019

Patricia Kazadi i Marina – Coachella 2019

MaRina i Patricia Kazadi nagrywają duet

To jednak nie wszystko. Patricia Kazadi i Marina szykują wspólną piosenkę. Utwór w całości będzie napisany po polsku.

Rozmawiałyśmy o tym po raz pierwszy na mojej imprezie. Wszyscy nas o to pytają, więc wydaje mi się, że nadszedł już czas. Piosenka na pewno będzie po polsku.

Czekamy na premierę.

Nowy teledysk Patricii Kazadi:


Marina Łuczenko i Patricia Kazadi - WIelkanoc 2019Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi i Marina Łuczenko na festiwalu Coachella w Kalifornii!

Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi i Marina Łuczenko na festiwalu Coachella w Kalifornii!

Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi i Marina Łuczenko na festiwalu Coachella w Kalifornii!

Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi i Marina Łuczenko na festiwalu Coachella w Kalifornii!

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×