Kaja Paschalska wspomina Agnieszkę Kotulankę: „Lata lecą, a refleksja pozostaje taka sama”. Od tej strony jej nie poznaliśmy [WIDEO]

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska po latach ujawniła, jaką miała relację ze zmarłą Agnieszką Kotulanką. Słowa gwiazdy powodują, że łzy same napływają do oczu. 

Agnieszka Kotulanka rozpoczęła wspinaczkę po szczeblach do kariery aktorskiej już w wieku nastoletnim. Kiedy chodziła do liceum, zaczęła myśleć o szkole teatralnej. W końcu ziściła swoje plany i ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Regularnie gościła na deskach Teatru Współczesnego. W pewnym momencie postanowiła wylecieć do Kanady, gdzie mieszkała dwa lata. Sporadycznie występowała dla tamtejszej Polonii.

Kiedy jej występ na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej spotkał się z pozytywnymi recenzjami, postanowiła wrócić do Polski. W 1997 roku dołączyła do obsady serialu Klan, który przyniósł jej ogromną popularność.

W lutym 2018 roku media obiegła przykra wiadomość. Aktorka doznała krwotocznego udaru mózgu, w wyniku którego zmarła. Została pochowana przy swoim ojcu, na cmentarzu parafialnym w Legionowie.

Kaja Paschalska wspomina Agnieszkę Kotulankę

Kaja Paschalska przez wiele lat była serialową córką Kotulanki. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wspomina zmarłą aktorkę. Jaką miały ze sobą relację? Młoda aktorka znała Agnieszkę prywatnie i podzieliła się z nami wspomnieniami, dzięki którym możemy poznać ją lepiej.

Aga była jedyna w swoim rodzaju. Miała niesamowite poczucie humoru. Była taką osobą, której nie da się zapomnieć. Na pewno nam wszystkim jej brakuje. Jeżeli chodzi o naszą relację, to wiadomo – jest to jednak serial. To nie jest tak, że jesteśmy jedną wielką rodziną. Nie spędzamy ze sobą świąt, ale lubimy się i mamy takie stosunki koleżeńskie utarte przez te 25 lat.

Kaja nie ukrywa, że Agnieszka bardzo pomagała jej na początku kariery. Dzieliła się z nią swoim doświadczeniem w pracy:

Jeżeli chodzi konkretnie o tę relację, to można tak powiedzieć, że w momencie, kiedy byłam bardzo młodą dziewczynką, a Agnieszka była już aktorką z wieloletnim doświadczeniem, to pomagała mi w bardzo wielu kwestiach i dawała mi różne wskazówki. Miała w sobie naprawdę bardzo dużo ciepła. I cóż mogę powiedzieć – nadal jest przykro. Lata lecą, a refleksja pozostaje taka sama. Że to straszna i bezsensowna strata.

Podzielacie zdanie Kai?


Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Agnieszka Kotulanka i Kaja Paschalska na planie serialu Klan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chciałam napisać o pani Agnieszce kilka miłych i ciepłych słów była bardzo dobrą aktorką o wyjątkowej urodzie odegrała w serialu klan fantastyczną rolę przykre jest to że już jej nie ma bardzo przykre

 • Ewa pisze:

  Była piękna,i wartościową kobietą,bardzo wrażliwą.wielka strata😥.

 • Gość pisze:

  Taki live ta jest spoko brzydka prawda sama prawda nie ma ku..wy we wsi aga to aga a to juź inna historia ale rusek pan obroni nas przed tymi totalitarnymi ku..wami ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

   Zero kultury .Osiągnęłaś dno.Jak można w taki sposów oceniać ludzi.Czy skończona chociaż szkoła podstawowa? Sposób wypowiadania się fatalny.

 • Gość pisze:

  Taki live ta jest spoko brzydka prawda sama prawda nie ma ku..wy we wsi aga to aga a to juź inna historia ale rusek pan obroni nas przed tym demokratycznymi ku..wami ha ha i to tyle

 • Luda Pawkina pisze:

  Bardzo dobra aktorka. Świetna kolezanka. Piękna kobieta. Trochę nie wyszło jej w życiu osobistym. Choroba do tego. Szkoda. Zawsze można się zapytać. Czy można było coś zrobić, by jej pomóc?

 • Gość pisze:

  Trochę kultury i ty jesteś kobieta? Ona już nie żyje gorzej jak dno❗❗❗❗

 • pani_janeczka pisze:

  Ja doktor Lubicz chciałbym ci coś powiedzieć, odjebało ci ruda k#rwo.

 • Gość pisze:

  Najpiękniejsza kobieta świata _ podziwiam ją pra

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×