Szukaj

Wielkanoc u gwiazd. Natalia Siwiec i inni zdradzili nam swoje plany na świątecznej imprezie w Pasażu TESCO [WIDEO]

Gwiazdy, Wielkanoc, jak spędzają?

Gwiazdy, Wielkanoc, jak spędzają?

Świąteczne spotkanie z gwiazdami w Pasażu Tesco za nami! Na imprezie nie zabrakło gwiazd, które opowiedziały nam o swoich przygotowaniach do Wielkanocy. Zobacz, co zdradzili nam Natalia Siwiec, Lidia Kalita, Kasia Burzyńska i Łukasz Kędzior.

Wielkanoc coraz bliżej, a to oznacza, że gwiazdy nie próżnują. W domach większości stołecznych celebrytów zaczęło się wielkie odliczanie do świąt. Z ich relacji wiemy, że przygotowania idą wielką parą. Natalia Siwiec zdążyła już częściowo udekorować swoją nową willę, Kasia Burzyńska powoli pucuje kolejne pomieszczenia, a Lidia Kalita szykuje się do pieczenia ciast, które rozpieszczają podniebienia jej gości. O wszystkim gwiazdy opowiedziały w rozmowie z naszą reporterką, której nie zabrakło na świątecznym spotkaniu w Pasażu Tesco Gocław:

Zawsze jedziemy do rodziców, a najchętniej to bym ze wszystkimi wyjechała, tylko po to, aby spędzić z nimi czas. Zostawiam to na barkach rodziców, bo oni świetnie gotują i też święta bez ich potraw nie byłyby tymi świętami. W domu chcę mieć świąteczny klimat, więc kupuję sobie jakieś stroiki, kurczaczki. Moje zakupy polegają na tym, że raczej kupuję jakieś rzeczy do domu i tak samo do rodziców zawożę jakiś upominek, który mogą sobie postawić w domu. Bardzo lubię zakupy świąteczne – wyznała Natalia Siwiec.

Kasia Burzyńska, która także pojawiła się na świątecznym spotkaniu z fanami w Pasażu Tesco Gocław, jest mistrzynią planowania zakupów świątecznych:

Ja w ogóle lubię święta. Lubię czas spędzony z rodziną, ja jestem bardzo tradycyjna i  konserwatywna, nie ma opcji, żeby gdzieś wyjechać, to musi być czas spędzony wspólnie. A ten czas spędzony wspólnie to zawsze spędzam na przygotowaniach, na zakupach, na sprzątaniu, ale ja to sobie rozplanowuję. To nie jest tak, że na ostatnią chwilę biegnę i jestem sfrustrowana, że jest dziki tłum ludzi. Ja mam to wszystko rozplanowane. Więc ja ze spokojem podchodzę do świąt, bo jestem mistrzem organizacji i logistyki.

Lidia Kalita skupia się na wyzwaniach kulinarnych:

Ja bardzo lubię Święta Wielkanocne. Trochę ze względu na tą energię, jaką one niosą. Na tą obietnicę lata. I te kolory nasycone, wszędzie w centrach handlowych pojawiają się żonkile, kurczaki. Ja przy okazji plecaczków promocyjnych ogłosiłam, że Yellow is new Black w te święta. Bardzo lubię gotować. Bardzo się przygotowuję na święta pod względem spróbowania zrobienia nowych potraw. W tym roku dałam sobie wyzwanie, przygotowanie mazurka. Potrafię robić serniki, natomiast mazurka jeszcze nie robiłam i to będzie mój pierwszy raz.

Łukasz Kędzior – bloger i przyjaciel gwiazd – uwielbia wielkanocne dekoracje:

Ja bardzo lubię dekoracje świąteczne. Ja uwielbiam wszelkie dodatki do domu, ja już od miesiąca zacząłem kupować coś. Jest taki fany sklep, do którego często jeżdżę, i tam po jednej rzeczy dokupuję i teraz się okazało, że mam już pół bagażnika tego, więc teraz będę musiał wszystko spakować i zawieźć do rodziców na święta.

Co jeszcze działo się podczas wielkanocnego spotkania z gwiazdami w Pasażu Tesco? Tego dowiecie się z naszej relacji wideo:


Natalia Siwiec - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Natalia Siwiec - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Natalia Siwiec, Łukasz Kędzior, Dorota Michałowska - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Natalia Siwiec, Łukasz Kędzior, Dorota Michałowska - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Natalia Siwiec - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Natalia Siwiec - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×