Pamela Anderson już w Polsce! Hollywoodzka gwiazda przyleciała specjalnie na Warsaw Comic Con! Znamy szczegóły jej wizyty

Pamela Anderson w Polsce

Pamela Anderson w Polsce

Pamela Anderson przyleciała na Warsaw Comic Con

24 listopada stolica została opanowana przez przybyszów z innych planet, nadprzyrodzone stworzenia i kosmiczne statki. W Ptak EXPO rozpoczęła się druga edycja Warsaw Comic Con: Fall Edition, zrzeszająca tysiące fanów komiksów, seriali i filmów fantastycznych.  Nie zabrakło gier planszowych, konkursów z nagrodami i prelekcji tematycznych, ale czym byłoby tak wielkie wydarzenie bez specjalnych gości?

Do Polski, specjalnie na spotkanie z fanami, przybyło aż 17 gwiazd najpopularniejszych filmów i seriali ostatnich lat.: Sherlocka, Gry o Tron, Teen Wolfa, Gwiezdnych Wojen, a nawet Harry’ego Pottera. Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że niekwestionowanym numerem jeden wśród wszystkich gości była sama Pamela Anderson!

Gwiazda Słonecznego Patrolu, uwielbiana przez widzów C.J Parker we własnej osobie zawitała na warszawski Comic Con, przy okazji pierwszy raz w życiu odwiedzając Polskę! Boska Pamela przyleciała do Warszawy 24 listopada o 21.30  skąd udała się do hotelu WestInn.

Na warszawskim Okęciu, hollywoodzka aktorka została przywitana bukietem różowych kwiatów. Uśmiechnięta podążała alejkami lotniska w obstawie współpracowników. Pamela Anderson miała na sobie wzorzystą sukienkę, na którą zarzuciła piękny, różowy kożuch. Całość uzupełniały czarne szpilki i dwie torebki. Widać, że Amerykanka dobrze przygotowała się na warunki pogodowe panujące w naszym kraju!

25 listopada gwiazda weźmie udział w konferencji, po której z pewnością zrobi sobie pamiątkowe zdjęcia z fanami, a później rozda autografy. Następnie, w towarzystwie innych zaproszonych gwiazd uda się na uroczystą kolację, w której uczestniczyć będzie również przedstawiciel Jastrząb Post

Gwiazdorskie życzenia Pameli Anderson

Zastanawiacie się zapewne jakie życzenia może mieć gwiazda formatu Pameli? Jastrząb Post uzyskało ekskluzywną informację na temat kaprysów i wymagań gwiazdy. Jak się okazuje, Pamela zażądała by w hotelu zarejestrowano ją pod innym imieniem i nazwiskiem, ale to nie koniec! Chce także by używano go w rozmowie z nią lub o niej przez kolejne trzy dni, w trakcie których będzie przebywała w Polsce. Zapowiedziała też, że oczekuje światła w ciepłej barwie w budkach, w których będzie robiła zdjęcia, by wyglądać tak korzystnie jak to tylko możliwe.

Okazuje się również, że projektanci z domu mody Ptak specjalnie dla niej stworzyli sukienki, które oczekiwały na przybycie gwiazdy do hotelu. Nie wiadomo jeszcze czy Pamela skusi się na wystąpienie w którejś z nich jednak wszystkie są obłędne.

Myślicie, że to sporo czy wręcz przeciwnie, ma małe wymagania?

Śledźcie na bieżąco nasz portal i Instagram by dowiedzieć się więcej na temat wizyty Pameli i Comic Conu!

Joanna Krupa żegna Hugh Hefnera: “Będę na zawsze wdzięczna za możliwość spełniania swoich marzeń”

https://jastrzabpost.pl/newsy/joanna-krupa-kusi-na-sciance-w-stroju-kleopatry_586601.html

https://jastrzabpost.pl/18plus/50-letnia-pamela-anderson-w-nowej-rozbieranej-sesji_588998.html


Pamela Anderson przyleciala do Warszawy

Pamela Anderson przyleciala do Warszawy

Pamela Anderson przyleciala do Warszawy

Pamela Anderson przyleciala do Warszawy

Pamela Anderson przyleciala do Warszawy

Pamela Anderson przyleciala do Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×