Szukaj

Osi Ugonoh odrzuciła kilka propozycji po „Top Model”. Najlepsza oferta przepadła jej tuż przed pandemią

Osi Ugonoh po Top Model mogła przebierać w propozycjach, nie tylko związanych z branżą mody. Dlaczego odrzuciła oferty występów w programach rozrywkowych?
Osi Ugonoh

Osi Ugonoh

Osi Ugonoh w wielkim stylu wygrała czwartą edycję Top Model. O jej zwycięstwie kolorowa prasa rozpisywała się miesiącami. Wszystko za sprawą ciekawej historii i egzotycznej urody.

Osi Ugonoh o propozycjach po Top Model

Zainteresowanie wokół Osi było na tyle duże, że otrzymała kilka propozycji udziału w telewizyjnych shows. Proponowano jej różne formaty, ale ostatecznie wszystkie odrzuciła. Zdarzało się też, że to producenci wycofywali swoje oferty. Z czego to wynikało? O to zapytała ją nasza reporterka podczas wideoczatu na Instagramie.

Dostałam takie oferty, ale nie poszłam do żadnego innego programu. Za każdym razem coś szło nie tak. Jestem otwarta na te propozycje, jeżeli uda się pójść do jakiegoś fajnego programu to why not, ale też nie mam jakiegoś parcia na to. Zazwyczaj padała jakaś propozycja, ale nagle kontakt się urwał. Nie jestem w stanie powiedzieć, co się wydarzyło dokładnie. Myślę, że jak dostanę taką może bardziej konkretną propozycję, to uda się ją zrealizować.

Mało tego, przez pandemię koronawirusa Osi straciła zlecenie w Nowym Jorku. Tuż przed tym, jak miała lecieć na kontrakt do USA, usłyszała, że lotniska zostają zamknięte.

Miałam lecieć na kontrakt, ale przez kwarantannę nie wyleciałam. Poczekamy, aż to wszystko się skończy i zobaczymy. Miałam lecieć do Nowego Jorku.

Miejmy nadzieję, że Osi będzie mogła wrócić do swoich zajęć, a my do normalności.

Zapis całego live’a z Osi Ugonoh:


Osi Ugonoh – Finał Top Model 8

Osi Ugonoh – Finał Top Model 8

Osi Ugonoh – Dsquared2 w Vitkacu

Osi Ugonoh – Dsquared2 w Vitkacu

Osi Ugonoh – otwarcie Caffe Torino z Martini

Osi Ugonoh – otwarcie Caffe Torino z Martini

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×