TVP wprowadza rewolucyjną zmianę na festiwalu w Opolu. To odpowiedź na wulgarne słowa Kayah na imprezie konkurencji

Opole 2022

Opole 2022

Telewizja Polska w odpowiedzi na aferę związaną z Kayah podczas imprezy w konkurencyjnej stacji wprowadza spore zmiany na festiwalu w Opolu. Znamy szczegóły.

Festiwal w Opolu jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w kraju. Organizowany jest od 1963 roku, ale w ostatnich dwóch latach odbywał się w covidowych obostrzeniach. Tym razem widownia w amfiteatrze będzie wypełniona po brzegi, a fani wydarzenia i widzowie TVP odliczają już dni do wielkiej imprezy muzycznej. Rozpocznie się ona 17 czerwca i potrwa przez cztery kolejne dni. W tym czasie mogą liczyć na kilka koncertów. Wszystko będzie transmitowane przez publicznego nadawcę.

Pojawiły się już pierwsze informacje o artystach, którzy wystąpią podczas wydarzenia. Wiadomo, że można spodziewać się takich gwiazd jak: Zakopower, Maryla Rodowicz, Sławomir, Piersi, Marek Piekarczyk, Natalia Zastępa, czy Helena Vondrackova. Jednak pełna lista artystów nadal trzymana jest w tajemnicy. Niedawno stacja Polsat transmitowała konkurencyjne widowisko, czyli festiwal w Sopocie.

Tam doszło do przykrego incydentu z udziałem Kayah. Wokalistka w przeciwieństwie do innych gwiazd nie chciała pozować fotoreporterom i odezwała się do nich w wulgarny sposób, co zarejestrowały kamery. Gdy poproszono ją, by weszła na ściankę tak jak jej inne koleżanki, rzuciła tylko:

Nie zes*ajcie się.

Poniżej zobaczycie nagranie z całego zajścia.

Festiwal w Opolu 2022. Zamiany dotyczące akredytacji

Telewizja Polska właśnie uruchomiła akredytację dla dziennikarzy, którzy chcą pojawić się w Opolu. Zgłoszenia są przyjmowane w TVP do 3 czerwca. Do tej pory pozwolenie wejście za kulisy, w tym m.in. na legalne fotografowanie imprezy, kosztowało 400 zł. W tym roku, wychodząc z pomocną dłonią do fotoreporterów i dziennikarzy, zniesiono wszelkie opłaty.

Stacja zaprasza wszystkich przedstawicieli mediów, zwłaszcza fotoreporterów, których nie spotkają takie nieprzyjemności ze strony gwiazd, jak w Sopocie, dlatego znosi płatne akredycje – zdradza Jastrząb Post osoba z ramienia TVP związana z festiwalem.

Trzeba przyznać, że incydent z wokalistką, która w niezbyt kulturalny sposób potraktowała fotoreporterów, wywołał sporą rewolucję u konkurencji. Brakiem opłat, które zniesiono po latach, TVP zapewne zachęci jeszcze większą ilość dziennikarzy do pojawienie się w czerwcu w Opolu. Czekacie na festiwal?


Dagmara Bryzek - Opole 2021

Dagmara Bryzek - Opole 2021

Roksana Węgiel – Opole 2021

Roksana Węgiel – Opole 2021

Roksana Węgiel – Opole 2021

Roksana Węgiel – Opole 2021

Komentarze

 • Marek pisze:

  Lewy do prawego, wódeczka i inne i tak się kończy. Jaki facet to wytrzyma

 • Shakira pisze:

  Pani KAYAH jest piękna oryginalna kobieta i wspaniałą piosenkarka której chyba zazdrościcie .Jest kobietą kobieca w odróżnieniu do nowej partnerki Chakiela,ale to nie jest moje zdanie,bo takie krążą słuchy

  • Gość pisze:

   Ona piękna po ilu operacjach BABAJAGA

  • Gość pisze:

   Co ma zazdroś, piękno do jej odzywki do dziennikarzy?Nieadekwatne zachowanie publicznie. Wyraziła zlość i pogardę w tak oficjalnej sytuacji

  • Nie tak pisze:

   Co ma zazdroś, piękno do jej odzywki do dziennikarzy?Nieadekwatne zachowanie publicznie. Wyraziła zlość i pogardę w tak oficjalnej sytuacji

  • Gość pisze:

   Cud medycyny estetycznej!
   Co ma kajah ładnego? USZY, nos czy co?

  • Gość pisze:

   Ha ha ha taka piękna jak ty

  • Gość pisze:

   Kayah to najbzydszy babochlop a gwiazdy wiszą , na niebie

 • Gość pisze:

  Nie będę oglądać żeby nie widzieć Zapały, Gabor ani Rodowicz.

 • GośćNaobcejziemi pisze:

  Jakie gwiazdy ?! takie odzywki !! ha ha…na co liczycie ? Pozdrawiam.

 • wiola pisze:

  Stara panna po prostu

  • Gość2 pisze:

   piszesz o sobie ? Bo chyba nie o Kayah, której mężem był Rinke Rooyens reżyser i producent „Tańca z Gwiazdami” , „The Voice of Poland” i innych hitowych programów rozrywkowych. Mają dorosłego syna.

  • Gość pisze:

   Zajrzyj w godne polecenia źródła zanim napiszesz bzdury. Kasia nosi nazwisko Rooyens po mężu.

 • Gość pisze:

  Stara zarozumiała babojaga ma się niewiadomo za kogo

 • Gość pisze:

  Kayah to już miernota gorsza od matki Kisio

 • Gość Ważka pisze:

  Nie dość że paskudna to jeszcze chamska, nic dziwnego że kolejni faceci ją olali. Odnośnie zniesienia opłat jestem ZA ale jakieś reguły muszą obowiązywać na takich imprezach.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×