Kajra i Sławomir nie pojawili się na festiwalu w Opolu. Gwiazda zdradziła nam, co stanęło im na przeszkodzie

Dlaczego Kajra i Sławomir nie wystąpili w Opolu?

Dlaczego Kajra i Sławomir nie wystąpili w Opolu?

Kajra i Słaowmir nie wystąpili na festiwalu w Opolu. Dlaczego zabrakło ich w tym roku na największym muzycznym wydarzeniu organizowanym przez TVP? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Festiwal w Opolu dobiegł końca. Tegoroczna edycja wydarzenia trwała aż cztery dni. Zaczęła się w piątek koncertem z udziałem Edyty Górniak, Sylwii Grzeszczak, Izy Trojanowskiej, Maryli Rodowicz i Cleo. W ciągu kolejnych wieczorów poznaliśmy najlepszą debiutantkę (Annę Byrcyn) i największe premierowe hitu – u jury wygrała Natalia Zastępa, zaś u widzów Krystian Ochman. Był też koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka, na którym nie zabrakło wzruszających kadrów z udziałem żony zmarłego artysty.

Niektórzy fani święta polskiej piosenki zwrócili uwagę, że na liście gwiazd zabrakło Sławomira i Kajry, czyli duetu, który przez lata kojarzony był z TVP. Występowali oni podczas najróżniejszych imprez okolicznościowych transmitowanych przez publicznego nadawcę, a nawet mieli własny program rozrywkowy – Big music quiz.

Opole 2021. Dlaczego Kajra i Sławomir nie wystąpili na festiwalu?

Dlaczego nie pojawili się na festiwalu w Opolu w tym roku? O to zapytała Kajrę reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska. Okazuje się, że gwiazda i jej mąż w miniony weekend mieli zaplanowane inne występy:

Miałam próby tutaj, mam w międzyczasie jeszcze serial. Graliśmy koncerty przez weekend – piątek, sobota, niedziela. Ten nasz kalendarz jest bardzo napięty i faktycznie teraz z dużym wyprzedzeniem trzeba dużo rzeczy umawiać. Na pewno w przyszłą niedzielę zobaczymy się na koncercie dla Fundacji Polsat w Rybniku. Nie wiem, jak będzie z próbami i z treningami w Tańcu z Gwiazdami. Wiem, że w grę wchodzą samoloty, więc jestem tym przerażona.

Kajra zażartowała, że spanie i jedzenie w jej przypadku jest niemodne. Jej grafik jest wypełniony po brzegi i nie może narzekać na brak pracy:

Ale można to jakoś połączyć. Odchodzi się od jedzenia, od spania. Jest to niemodne. Moja doba ma 72 godziny, więc jakoś damy radę.

Kibicujecie wokalistce w tegorocznej edycji Tańca z gwiazdami?


Dlaczego Kajra i Sławomir nie wystąpili w Opolu?

Dlaczego Kajra i Sławomir nie wystąpili w Opolu?

Sławomir i Kajra - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Sławomir i Kajra - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Sławomir i Kajra - koncert dla Krawczyka

Sławomir i Kajra - koncert dla Krawczyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×