Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

Zdjęcie (1) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[1/10] Wieczór panieński Omeny Mensah

Zdjęcie (2) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[2/10] Wieczór panieński Omeny Mensah

Zdjęcie (3) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[3/10] Wieczór panieński Omeny Mensah

Zdjęcie (4) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[4/10] Omenaa Mensah - Bal Dziennikarzy 2019

Zdjęcie (5) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[5/10] Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Zdjęcie (6) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[6/10] Rafał Brzoska i Omenaa Mensah z synem

Zdjęcie (7) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[7/10] Omenaa Mensah – koncert Beyonce w Warszawie

Zdjęcie (8) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[8/10] Omenaa Mensah z partnerem Rafałem – Bal Dziennikarzy 2019 (fot. Jastrząb Exclusive)

Zdjęcie (9) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[9/10] Rafał Brzoska, Omenaa Mensah- Bal Sylwestrowy w Zakopanem

Zdjęcie (10) Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

[10/10] Andrzej Sołtysik, Omenaa Mensah - Bal Sylwestrowy w Zakopanem

Komentarze

×