Omenaa Mensah nie wzięła ślubu! Gwiazda skomentowała doniesienia mediów i wytłumaczyła, o co chodziło z przysięgą miłości [WIDEO]

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są już po ślubie? Para złożyła sobie przysięgę miłości w RPA, na styku dwóch oceanów. Gwiazda zdradziła nam, jak wyglądało to romantyczne wydarzenie.

Omenaa Mensah to kobieta wielu talentów. Jest nie tylko odnoszącą nieustanne sukcesy bizneswoman, ale też jedną z najbardziej wyrazistych osobowości telewizyjnych, która słynie z ogromnego serca. Gwiazda od lat angażuje się w pomoc charytatywną. Od maja 2014 prowadzi Omenaa Fundation, która pomaga dzieciom z Ghany. W swojej działalności może liczyć na wsparcie nie tylko największych polskich i zagranicznych gwiazd (ostatnio Małgorzaty Rozenek i Miss World 2018 Vanessy Ponce de Leon), ale także swojego partnera, Rafała Brzoski.

Czy Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są już po ślubie?

Para dwa lata temu doczekała się wspólnego dziecka. Teraz pojawiły się plotki o ich ślubie. Ile prawdy jest w medialnych spekulacjach?

Zobacz: Omenaa Mensah w bikini doprowadziła fanów do szaleństwa! Ma ciało idealne

Okazuje się, że choć ślubu nie było, to zakochani zdecydowali się złożyć sobie przysięgę miłości w bardzo romantycznych okolicznościach:

To była przysięga miłości. Kolejny członek, który bardzo wspiera wszystkie afrykańskie projekty i nie tylko. Poczyniona w Afryce, u styku dwóch oceanów. Jest to nietypowa przysięga, bo dla nas jest to przysięga miłości, która składa się w naszym odczuciu z bardzo wielu ważnych, mądrych punktów. Mają trzymać nasz związek, nasze marzenia w ryzach. Pewne rzeczy, które mamy zaplanowane, chcemy wspólnie realizować, z ogromnym szacunkiem i miłością do siebie. Mogę zdradzić, że było to zrobione w sposób nietuzinkowy, na pewno nie taki klasyczny – powiedziała Omenaa w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - Każda koszula pomaga 2019

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska – Każda koszula pomaga 2019

Omenaa opowiedziała nam, dlaczego akurat tam zdecydowała się na złożenie przysięgi swojemu partnerowi:

Większość rzeczy, które robimy jest poza ramami klasyki. Na pewno wiedzieliśmy, że chcemy to zrobić w wyjątkowym miejscu. Miało być to miejsce, w którym ani ja, ani Rafał nigdy wcześniej nie byliśmy. Miało być to miejsce dla nas ważne. Dla mnie ważna jest Afryka, więc jak jeszcze padł pomysł, że będzie to RPA, to wszyscy byli zadowoleni.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Ukochany Omeny Mensah spełnia jej największe marzenie! Taki partner to skarb

 


Omenaa Mensah i Rafał Brzoska z synem i córką gwiazdy – Vanessą

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska z synem i córką gwiazdy – Vanessą

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Rafał Brzoska to partner Omeny Mensah

Rafał Brzoska to partner Omeny Mensah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×