Szukaj

Omenaa Mensah o milionerach wspierających jej fundację. W jaki sposób pomagają razem z gwiazdą? [WIDEO]

Omenaa Mensah fundacja

Omenaa Mensah o działalności charytatywnej

Omenaa Mensah swoją popularność wykorzystuje do szczytnych celów. Gwiazda wielokrotnie podkreślała jak ważne jest dla niej pomaganie innym, a także inspirowanie innych do czynienia dobra i… wyciągania od nich pieniędzy:

Nie wstydzę się tego. I nie wstydzę się o tym głośno i wyraźnie mówić. Uważam, że jeśli mam możliwość z części tych pieniędzy, które sama zarabiam pomagać chociażby tym dzieciakom w Afryce, czy spotykać ludzi, którym opowiadając o tych historiach gdzieś tam dotknę ich serca i sprawię, że z tych swoich kieszeni wyciągną i wesprą fajny projekt, to dlaczego mam tego nie robić. Staram się wyciągać od tych, którzy mogą sobie na to pozwolić, bo uważam, że jest to wspaniałe coś komuś dawać, dzielić się bo dobra zawsze wraca. Taka jest moja maksyma, taki jest mój sposób na pracę, na rozwój osobisty, na to, żeby być dobrym człowiekiem i nie ma się co tego wstydzić – wyznała bizneswoman w rozmowie z naszą reporterką.

Czy Omenaa nie ma oporów przed proszeniem o pomoc?

Nie mam przed tym oporów. Uważam, że nie powinno się mieć przed tym oporów. Oczywiście, trzeba mieć wyczucie i wiedzieć kiedy można, i wiedzieć czy ktoś w ogóle ma ochotę w czymś takim uczestniczyć, natomiast myślę, że w ogóle jest łatwiej takim osobom, które mają jakiś status majątkowy wspierać, pomagać, niż takim, którym jest ciężej w życiu.

Całą inspirującą rozmowę możecie wysłuchać poniżej.

Omenaa Mensah błyszczała jak gwiazda u boku swojego przystojnego milionera. Zadebiutowali na ściance i zadali szyku!

Gwiazda „Na dobre i na złe” jest w ciąży! Wszystko wyszło na jaw przez luksusowe baby shower!

To się nazywa gwiazdorskie wejście! Omenaa Mensah po roku przerwy wraca na wizję!


Czy Omenaa Mensah ma dobry styl ubierania?

×