Oliwia Bieniuk zachwyca się Piaskiem bardziej niż on nią w „TzG”: „Duży krok w przyszłość” [WIDEO]

Oliwia Bieniuk o Andrzeju Piasecznym

Oliwia Bieniuk o Andrzeju Piasecznym

Oliwia Bieniuk oceniła występ Piaska w Tańcu z gwiazdami, którym wsparł środowisko LGBT. Jak ocenia walkę piosenkarza o tolerancję dla osób homoseksualnych? Zobacz, co nam zdradziła.

Andrzej Piaseczny ma za sobą głośny coming out. Po latach odmawiania komentarzy na temat swojego życia uczuciowego wyznał, że jest gejem. Miał ku temu szczególną okazję – promował płytę 50/50, na której znalazła się piosenka Miłość, skomponowana przez Majkę Jeżowską. Wokalista nie miał też za wiele do stracenia. Kilka tygodni wcześniej został odsunięty od pracy na planie programów rozrywkowych TVP, które nie było w stanie zaakceptować jego wyrazistych poglądów politycznych.

Splot wydarzeń postawił Piaska w bardzo komfortowej sytuacji. Dziś dumnie opowiada o swojej orientacji seksualnej i powoli wyrasta na nową ikonę LGBT w polskich mediach. Ma za sobą duży wywiad dla magazynu Replika, w którym przyznał, że jest zakochany w mężczyźnie, a decyzję o jego zwolnieniu z The Voice Senior rzekomo podjął sam Jarosław Kaczyński. Do tego głośno komentuje krytyczne czy absurdalne opinie na temat homoseksualistów.

Oliwia Bieniuk o wsparciu LGBT przez Piaska

Podczas ostatniego odcinka Tańca z gwiazdami Piasek zakpił ze słów ojca Andrzeja Dudy, który publicznie wyznał, że „homoseksualizmem można się zarazić”. Piosenkarz miał z tego niezły ubaw. Dodatkowo we wczorajszym wydaniu widowiska zaprezentował na żywo swój protest song o miłości męsko-męskiej.

Jak muzyczny manifest Piaska postrzega młodziutka Oliwia Bieniuk? Reporterka Jastrząb Post zapytała ją, co sądzi o wspieraniu LGBT przez przyjaciela jej zmarłej matki:

Uważam, że pokazał się z bardzo fajnej strony. Duży krok w przyszłość.

Oliwia jest zachwycona, że Andrzej tak bardzo się uzewnętrznił i zaczął wyrastać na nowy głos LGBT w mediach:

Uważam, że wszystko jest dla ludzi i to jest super, że pan Andrzej tak się dla nas otworzył.

Cała rozmowa poniżej.


Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×