Oliwia Bieniuk idzie w ślady Anny Przybylskiej. Czy przeszkadzają jej porównania do mamy?

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk już za kilka dni zadebiutuje na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Ma jednak plany dotyczące swojej przyszłości. Przed naszą kamerą zdradziła, czy chce pójść śladami sławnej mamy.

Oliwia Bieniuk, ze względu na karierę swojej mamy, od najmłodszych lat żyła w blasku fleszy. Ania Przybylska zaczęła swoją zawodową drogę już jako nastolatka. Z tłumu modelek wypatrzył ją Radosław Piwowarski i obsadził w filmie Ciemna Strona Wenus.

Od tamtej pory piękna aktorka o zniewalających oczach nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Pojawiała się w najpopularniejszych filmach i serialach. Brała także udział w wielu kampaniach reklamowych. Jej karierę przerwała wiadomość o chorobie. Przez wiele lat walczyła z nowotworem trzustki. Niestety nie udało jej się pokonać trudnego przeciwnika. Zmarła w 2014 roku w wieku 36 lat, pozostawiając w żałobie najbliższą rodzinę oraz mnóstwo fanów.

Oliwka, gdy tylko zdała maturę, zaczęła powoli kroczyć śladami znanej mamy. Wystąpiła w kilku filmach znanego YouTubera, ma także za sobą kilka kontraktów reklamowych i profesjonalnych sesji zdjęciowych. Od 30 sierpnia możemy oglądać ją w Tańcu z gwiazdami. Swój debiut na parkiecie może zaliczyć do udanych.

Oliwia Bieniuk o porównaniach do Anny Przybylskiej i planach na przyszłość

Oliwia nie ukrywa, że z wielką radością przyjęła możliwość udziału w tanecznym show Polsatu. Wcześniej jednak dostała warunek od ojca – musiała zdać maturę. Po egzaminach nie złożyła papierów na studia. Postanowiła zrobić sobie rok przerwy od nauki. W tym czasie chce wykorzystać 5 minut sławy, jakie otrzymała dzięki popularnemu programowi.

O swoich planach na przyszłość Oliwia opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Tylko patrzeć, jak powtórzy sukces matki:

Robię „gap year”. I po „gap year” najprawdopodobniej będą studia. Chciałabym pójść na aktorstwo, ale muszę się przygotować do egzaminów, bo one są jednak ciężkie i te przygotowania na pewno mi trochę zajmą. Na razie mam Taniec z gwiazdami, ale zobaczymy, co będzie po.

Czy zdarza jej się oglądać filmy, w których grała jej mama i jak reaguje na porównania?

Zdarza mi się. Raz na jakiś czas oglądam. Do porównań jestem przyzwyczajona.

Cała rozmowa poniżej:


Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz – Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w Tańcu z gwiazdami 12 – odcinek 1

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×